Życzenia z podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Życzenia z podróży

Od Wigilii, do Wigilii dzieli nas wiele podróży, emocji i wrażeń. Czas na chwilę oddechu i wyjątkowego czasu wśród bliskich. W tym roku trochę inaczej, bo ostatnie miesiące mocno nas doświadczyły, ale Święta i tak będą piękne. Wspólnie snujemy już plany na lepszy, 2021 rok. I życzymy sobie i wam, żeby 2021 był rokiem podróży!

Bez względu na to, gdzie obecnie jesteście, jak planujecie spędzić Boże Narodzenie i czy w ogóle obchodzicie święta – życzymy wam spokoju i regeneracji. Zbierzcie siły i na chwilę odkręćcie wszystkie śruby. Niech zostanie dużo luzu, żeby było nam łatwiej.

Tymczasem, myśląc o podróżach na kolejny rok, sprawdźcie nasze proponowane trasy. Gdy tylko świat się otworzy i będzie bezpiecznie jesteśmy gotowi, by ruszyć! Na bieżąco monitorujemy sytuację i bardzo szczerze informujemy o tym, jak wszystko wygląda.

Ekwador & Galapagos

Idealny początek przygody z Ameryką Południową! Naszym przewodnikiem będzie dziennikarz i podróżnik, Szymon Opryszek.

Ekwador & Galapagos 🇪🇨

Australia

Wymarzony kierunek wielu podróżników. To właśnie o Australię pytacie najczęściej! Mamy gorącą nadzieję, że już niebawem będziemy mogli przedstawić szczegółowy plan działania.

 

Australia 🇦🇺

Borneo – Flores – Komodo

Prawdziwe spełnienie marzeń! Archipelag indonezyjski składa się z ponad 17 000 wysp, rozciągniętych wzdłuż równika na 5 tysiącach kilometrów. Niewiarygodna flora i fauna, widoki zapierające dech w piersiach. O Flores więcej przeczytacie TUTAJ.

 

Borneo – Flores – Komodo 🇮🇩

Namibia

Dzika przyroda i niezwykle fascynujący kontynent. Namibię odwiedzaliśmy już kilkakrotnie – i chcemy więcej! Przeczytajcie więcej TUTAJ.

 

Namibia 🇳🇦

Gruzja

Nasza wielka miłość. Kochamy ją za cudownych ludzi, wspaniałe jedzenie, niesamowite widoki. Gościnność tego kraju wciąż zdumiewa. Przeczytajcie o Gruzji więcej TUTAJ.

Gruzja 🇬🇪

Alaska

Mieliśmy okazję gościć na Alasce i do dzisiaj wspominamy tę wyprawę z dużą emocją [posłuchaj podcastu o Alasce]. Niezwykły, surowy klimat, dzika przyroda, przepastne obszary to gwarancja przygody życia.

Alaska 🇺🇸

Który kierunek podoba wam się najbardziej?

Wciąż szukamy też nowych. Zanzibar, Madera, Szkocja. Sprawdzamy szlaki, które moglibyśmy wspólnie przemierzyć.

Życzenia z podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!