Życzenia z podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Życzenia z podróży

Od Wigilii, do Wigilii dzieli nas wiele podróży, emocji i wrażeń. Czas na chwilę oddechu i wyjątkowego czasu wśród bliskich. W tym roku trochę inaczej, bo ostatnie miesiące mocno nas doświadczyły, ale Święta i tak będą piękne. Wspólnie snujemy już plany na lepszy, 2021 rok. I życzymy sobie i wam, żeby 2021 był rokiem podróży!

Bez względu na to, gdzie obecnie jesteście, jak planujecie spędzić Boże Narodzenie i czy w ogóle obchodzicie święta – życzymy wam spokoju i regeneracji. Zbierzcie siły i na chwilę odkręćcie wszystkie śruby. Niech zostanie dużo luzu, żeby było nam łatwiej.

Tymczasem, myśląc o podróżach na kolejny rok, sprawdźcie nasze proponowane trasy. Gdy tylko świat się otworzy i będzie bezpiecznie jesteśmy gotowi, by ruszyć! Na bieżąco monitorujemy sytuację i bardzo szczerze informujemy o tym, jak wszystko wygląda.

Ekwador & Galapagos

Idealny początek przygody z Ameryką Południową! Naszym przewodnikiem będzie dziennikarz i podróżnik, Szymon Opryszek.

Ekwador & Galapagos ??

Australia

Wymarzony kierunek wielu podróżników. To właśnie o Australię pytacie najczęściej! Mamy gorącą nadzieję, że już niebawem będziemy mogli przedstawić szczegółowy plan działania.

 

Australia ??

Borneo – Flores – Komodo

Prawdziwe spełnienie marzeń! Archipelag indonezyjski składa się z ponad 17 000 wysp, rozciągniętych wzdłuż równika na 5 tysiącach kilometrów. Niewiarygodna flora i fauna, widoki zapierające dech w piersiach. O Flores więcej przeczytacie TUTAJ.

 

Borneo – Flores – Komodo ??

Namibia

Dzika przyroda i niezwykle fascynujący kontynent. Namibię odwiedzaliśmy już kilkakrotnie – i chcemy więcej! Przeczytajcie więcej TUTAJ.

 

Namibia ??

Gruzja

Nasza wielka miłość. Kochamy ją za cudownych ludzi, wspaniałe jedzenie, niesamowite widoki. Gościnność tego kraju wciąż zdumiewa. Przeczytajcie o Gruzji więcej TUTAJ.

Gruzja ??

Alaska

Mieliśmy okazję gościć na Alasce i do dzisiaj wspominamy tę wyprawę z dużą emocją [posłuchaj podcastu o Alasce]. Niezwykły, surowy klimat, dzika przyroda, przepastne obszary to gwarancja przygody życia.

Alaska ??

Który kierunek podoba wam się najbardziej?

Wciąż szukamy też nowych. Zanzibar, Madera, Szkocja. Sprawdzamy szlaki, które moglibyśmy wspólnie przemierzyć.

Życzenia z podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!