Życzenia dla podróżników Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Życzenia dla podróżników

Boże Narodzenie to dla większości z nas czas podróży. Wsiadamy w samolot, pociąg, samochód, by być z bliskimi. Czasem przybywamy z drugiego końca świata, a czasem wystarczy pojechać na drugi koniec miasta. Gdziekolwiek jesteście i bez względu na to, jakie są wasze plany – chcemy życzyć wam wszystkiego najpiękniejszego na te święta!

O świętach spędzonych daleko pisała [przeczytaj] kiedyś Julia Gaspo, nasza australijska przewodniczka.

Do dziś pamiętam to uczucie pustki, kiedy w trakcie podróży dookoła świata rysowała się przede mną perspektywa spędzenia świąt z dala od domu. W samotności. Co z tego, że miało to być świętowanie w Australii, na Wielkiej Rafie, piękne okoliczności były niczym przy braku rodziny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez goforworld. (@goforworld)

To zawsze wyzwanie, gdy dzielą nas setki tysięcy kilometrów, ale można znaleźć na świętowanie swój sposób. Julia znalazła i dzieli się swoim doświadczeniem.

Znalazłam swój sposób na święta, bez względu na to, w którym zakątku świata akurat jestem. Zawsze staram się z nich wyciągnąć odrobinę tego, co polskie i połączyć to z lokalnymi obrządkami. Nie pozwalam na to, żeby to moje świętowanie było dosłowną kopią tego, za czym mogę tylko wzdychać. Bo po co? Po to, żeby rozdrapywać rany tęsknoty? Po to, żeby zamienić święta w ten `tęsknotowy` koszmar?

Życzymy wam, abyście i wy potrafili zawsze odnaleźć siebie i radość świąt. Na każdej szerokości geograficznej! Niech te święta będą dobre, pełne ciepła i spokoju. Niech podróże będą bezpieczne i komfortowe. A Nowy Rok niech przyniesie masę możliwości i sukcesów.

Życzenia dla podróżników Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!