Zostań Przewodnikiem Osobistym Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Zostań Przewodnikiem Osobistym

Znasz Kraków? To fajnie. Domyślamy się, że miłość do miasta, jego kultury, zabytków, ludzi, historii może być wielka. Dobrze umieć o tym komuś opowiedzieć ? turyście, podróżnikowi, który ma ochotę poznać Kraków inaczej. Mając za przewodnika Ciebie, a więc mieszkańca, który żyje w Krakowie i kocha to miasta szczerze.

Taki właśnie jest zamysł nowego projektu Jarka Kuźniara goforguide.com.  Załóż konto i zostań przewodnikiem! To z jednej strony niezwykle prosta, z drugiej strony bardzo odkrywcza idea łączenia przewodników z tymi, którzy ich potrzebują?

Jak opowiada sam założyciel, Jarek:

Goforguide.com ma być globalną platformą do wyszukiwania osobistych przewodników w różnych miastach świata. W wielu miejscach, także w Polsce, żeby pokazać komuś swoje miasto z pasją, nie trzeba mieć licencji. Trzeba umieć snuć historię, mieć wiedzę i zapał, bo klient to zweryfikuje i wystawi ocenę.

Nie chodzi jednak tylko o bycie przewodnikiem, ale? działanie. Ruszenie się z domu, nową formę aktywności:

Chcemy dawać ludziom prawdziwe emocje, kiedy są w podróży i zwiedzają miasta. Odrywamy ich oczy od Google Maps i dajemy żywego człowieka. Z jego własną opowieścią i historią #pozaszlakiem.

No właśnie. Poza Szlakiem. Tak, jak wy uważacie. I to wcale nie za darmo ? to wy zakładacie swój profil, ustalacie cennik za godzinę swojego oprowadzania.

gfg_infografika_CMYK_druk_OK

Zaczynamy od Krakowa, ale już wkrótce dołączą inne miasta. I cały świat!

Zostań Przewodnikiem Osobistym Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!