Zostań managerem Kakadu! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Zostań managerem Kakadu!

Australijski Park Narodowy Kakadu powstał w 1981 roku. To prawie 20 000 kilometrów kwadratowych oszałamiającej przyrody i widoków, które na zawsze pozostają w pamięci. Zieleń, skaliste regiony, naturalne środowisko dla węży i jaszczurek, rzeki, lasy palmowe, a także dziesiątki gatunków roślin i zwierząt… Teraz najważniejsze: to miejsce potrzebuje managera!

Nowy zarządca parku będzie odpowiedzialny za 75 pracowników. Będzie musiał również poznać i szanować tradycje Aborygenów i realizować wizje i plany związane z rozwojem oraz ochroną Kakadu.

pin

Trzeba przyznać, że rola przedstawiciela i managera tak niezwykłego miejsca na świecie jest nobilitująca i równocześnie dosyć stresująca. Oprócz dbania o park, nowy manager będzie odpowiedzialny o dobrą opinię Kakadu, a także pozyskiwanie środków finansowych. Jego Siedziba będzie miała miejsce w samym sercu parku, czyli miejscowości o nazwie Jabiru.

pin

Wynagrodzenie? Będzie oscylować pomiędzy 440 000 dolarów a 511 000 dolarów rocznie, wliczając w to 27 dni płatnego urlopu.

pin

Aplikacje można składać TUTAJ.

Zostań managerem Kakadu! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com