Goforworld & Citi Handlowy! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Goforworld & Citi Handlowy!

Podróż przestaje być jedynie marzeniem, które realizujemy raz w roku, podczas letnich urlopów. Od dłuższego czasu Polacy chcą podróżować po wiedzę, poznanie, doświadczenie. Łączą wyprawy z biznesem, uczą się, że praca przy biurku nie jest jedyną możliwą formą zarabiania. Dla wszystkich miłośników podróży ? tych dalekich, pasjonujących, poza szlakiem, wraz z naszym partnerem Citi Handlowy, przygotowaliśmy specjalną ofertę zniżkową ? właśnie po to, by podróże przestały być jedynie wakacjami.

Jeżeli jesteście posiadaczami dowolnej karty płatniczej Citi Handlowy, macie dostęp do Programu Korzyści Citi Specials, rezerwując nasze podróże, już na starcie dostajecie atrakcyjną zniżkę:

Karta Debetowa Citigold, Citigold Private Client i kredytowa Ultime – 10%
Karta debetowa Citi Priority – 8%
Pozostałe Karty Citi Handlowy – 5%

Rezerwując wyprawę w treści zgłoszenia wpiszcie hasło ?CitiSpecials?. Wykaz zniżek dla poszczególnych kart znajdziecie na stronie naszego Partnera.

Gdzie możecie się z nami wybrać? Wybór jest spory, a kierunki ? naprawdę niesamowite! Przed nami m.in. mroźna Syberia, pachnąca kawą Kolumbia, smakowita Gruzja, przepiękne Chile, a także? jedyny w swoim rodzaju Spitsbergen. Nie zapominajmy również o uśmiechniętej, słonecznej Australii! A to wszystko z lokalnymi przewodnikami, ludźmi, którzy tam mieszkają, albo poświęcili spory kawałek życia na poznanie tych zakątków świata, które dla nas przestają być egzotyczne i niedostępne.

Trzymamy kciuki za realizację marzeń i oszczędzanie 😉 Na kolejną podróż, rzecz jasna.

Citi Specials to specjalny Program Korzyści przygotowany dla posiadaczy kart Citi Handlowy. W ramach jego 3 filarów ? rabaty, nagrody, niespodzianki ? Bank wraz ze swoimi partnerami przygotowuje specjalne oferty dla swoich Klientów. To nie tylko rabaty na zakupy czy możliwość zbierania punktów i wymiany ich na atrakcyjne nagrody. To także dostęp do tego, czego Klient nie znajdzie w innym Banku ? wyjątkowych przeżyć i doświadczeń ? w tym przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce czy właśnie nietuzinkowych podróży w najdalsze zakątki świata.

Goforworld & Citi Handlowy! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!