Znaleźliśmy Julię | SPOTKANIE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Znaleźliśmy Julię | SPOTKANIE

Nasza przewodniczka. Kobieta, która postawiła w życiu wszystko na? podróż. I wygrała ? nowe życie, miłość, radość życia. Patrząc na nią, można pomyśleć, że tak wygląda spełnienie. Każdy tak może, ale jednak niewielu ma odwagę. Julia Raczko właśnie wydała książkę. Wciąż smakuje podróż. Polska-Australia-cały świat. Zawita do nas na chwilkę. Wpadniecie?

Julia porozmawia z Jarkiem Kuźniarem już 1 czerwca na Stadionie Narodowym. Redakcja już nie może się doczekać! Ta kobieta zaraża optymizmem, to idealny wybór na Dzień Dziecka. Pełna marzeń, planów?

Marzy mi się rejs na Alaskę, podróż na motorze przez Amerykę Południową i pociągiem z Australii do Polski, czyli kolej transsyberyjska (najlepiej w towarzystwie mamy). Marzy mi się spać znowu pod rozgwieżdżonym niebem outbacku, pić kawę w Nowym Yorku i obiadać się do woli w Tajlandii (kocham tajską kuchnię). Marzą mi się australijskie wyspy: Kokosowe, Lord Howe Island i Wyspy Tiwi. Marzy mi się poznać ludzi w każdym zakątku świata. Bo są ludzie, których trzeba spotkać i miejsca, które można zobaczyć?

julia_s

Oczywiście będziemy ją wypytywać o Australię. To właśnie tam ruszymy już w 2017 roku. A jest co podziwiać, bo jak opowiada Julia:

Praktycznie każdego tygodnia, od tych dwóch lat, znajduję na mapie Australii nowy punkt, o którym marzę nocami, a potem pakuję się i jadę żeby sprawdzić, czy on istnieje naprawdę. Bo Australia to nie tylko to wschodnie, znane wszystkim wybrzeże, ciągnące się od Melbourne, przez Sydney aż po Wielką Rafę. To nie tylko Great Ocean Road, surferzy, stada kangurów i wielki kamień na środku pustyni.

Jeżeli jesteście gotowi ? czekamy na was!

1 CZERWCA | STADION NARODOWY | GODZ. 18:30

Business Link PGE Narodowy
Czekamy na was na żywo o 18:30 lub LIVE na PERISCOPE. Jak zawsze!

Znaleźliśmy Julię | SPOTKANIE Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com