Zimą do Jordanii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Zimą do Jordanii

Dla tych, którzy przed mrozem chcą uciekać do ciepłych krajów, pojawi się w tym roku nowa opcja: bezpośrednie i tanie loty do Jordanii.

Budżetowy przewoźnik Ryanair zapowiedział uruchomienie szeregu nowych połączeń, a wśród nich loty z Modlina i Krakowa do Ammanu, stolicy Jordanii. Połączenia te wykonywane będą dwa razy w tygodniu, począwszy od końca października bieżącego roku. Czyli akurat, żeby czmychnąć przed chłodem i wygrzać się w słońcu.

A przy okazji, żeby obejrzeć takie miejsca jak Akaba, Dżarasz i oczywiście Petra, czyli słynne ruiny antycznego miasta, wykutego w skale. Nie zapominajmy też o cudach tutejszej natury, na czele ze skalistym pustkowiem Wadi Rum, przywodzącym na myśl krajobrazy marsjańskie.

Ryanair poleci do Jordanii także z innych miast, a będą to: Ateny, Bolonia, Budapeszt, Bukareszt, Bruksela, Kolonia, Mediolan, Pafos, Praga, Rzym, Sofia i Wilno. Bilety pojawić się mają w sprzedaży jeszcze w lutym, a że przewoźnik obiecuje promocyjne ceny, może warto zacząć już snuć podróżnicze plany na następną zimę?

Zimą do Jordanii Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.