Zawrotna cena za dobę Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Zawrotna cena za dobę

Czy wydaje wam się, że wiecie, ile może kosztować drogi hotel? Jeżeli tak, przekonajcie się, że nie istnieją rzeczy niemożliwe!

Najbardziej ekskluzywne miejscówki zapewniają swoim gościom takie luksusy, jak kuloodporne szyby, obrazy Picassa na ścianie lub prywatne plaże. Właśnie z tego tytułu jedna doba może tam kosztować… 80 000 dolarów!

Magazyn lifestylowy Elite Traveller po raz kolejny opublikował listę 100 najlepszych apartamentów na 2018 rok, które są niezwykle kosztowne i równocześnie przyciągają sławy z całego świata.

Jeśli zastanawiacie się, który z nich kosztuje aż 80 000 dolarów za noc, to jest nim Royal Penthouse Suite w Hotel President Wilson w Genewie.


Pozostałe miejsca na podium zajęły nowojorski The Mark, apartament typu Terrace Suite z 5 sypialniami (75 000 dolarów za noc), apartament typu Penthouse Suite, Grand Hyatt Cannes w Martinez (ponad 53 000 dolarów za noc) oraz Faena Hotel w Miami (równe 50 000 dolarów).

Co wynika z powyższego rankingu? Przede wszystkim fakt, że na świecie nie brakuje zapotrzebowania na takie miejsca. Służą gwiazdom, celebrytom, ale także ważnym osobistościom w biznesie. Dla nas, podróżników poza szlakiem, to wyłącznie ciekawostka. Dosyć szokująca, trzeba przyznać.

Zawrotna cena za dobę Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com