Nowe wyprawy 2022 - spełniamy marzenia! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Nowe wyprawy 2022 – spełniamy marzenia!

Już nie musicie tęsknić za podróżami! Wracamy z nową, przygodową ofertą. Gdzie warto ruszyć w 2022 roku? Jaką podróż zaplanować? Australia? Panama? A może Szkocja?

Nieustannie wsłuchujemy się w wasze prośby i spisujemy wasze marzenia — tak, nasz kalendarz wypraw na drugą połowę 2022 roku to prawdziwe wishlist!

Zwiedzimy razem kawałek świata, a to wszystko pod czułą i bezpieczną opieką najlepszych przewodników (pojawiło się u nas kilka nowych twarzy) oraz wyjątkowego zespołu goforworld.com.

Gdzie wybierzemy się jeszcze w tym roku? Oto wstępna lista (która jeszcze nie jest zamknięta)!

Aby uzyskać więcej szczegółów, piszcie na biuro@goforworld.com

Podróże na drugą połowę 2022 roku

LIPIEC/SIERPIEŃ

Alaska z Adrianem Gronkiem [nasz przewodnik]

Wrócimy do krainy, która zapiera dech w piersiach swoim majestatem, surowością i pięknem przyrody. Adrian przemierzył kiedyś Alaskę samotnie, teraz poprowadzi nas — po raz kolejny.

UWAGA: Mamy jedno OSTATNIE miejsce na tą wyprawę! Napisz, jeśli chcesz ruszyć na Alaskę.

 

 

Indie Północne z Aleksandrą Zalewską [nasza przewodniczka]

Magia Indii, nikt w nią nie wątpi. Polskim latem ruszamy na północ Indii, trasą ułożoną specjalnie dla nas. To najlepszy czas, żeby odwiedzić ten region. Znanym szlakiem i tym mniej utartym.

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ DO INDII!

 

Szkocja z Kamilą Kielar [nasza przewodniczka]

Cudną Szkocję potraktujemy jak najpiękniejszą przygodę. Możecie liczyć na trekking i dużo atrakcji. Zwłaszcza że nasza przewodniczka zabiera podróżników w miejsca, których nie znajdziecie w przewodnikach!

 

 

Hiszpania (Andaluzja) z Anitą Demianowicz

Taka Hiszpania, o której istnieniu nie mieliście pojęcia. Parki Narodowe, dzika przyroda, a do tego stara, piękna architektura. I oczywiście tapas w lokalnej knajpie. Słoneczna, bogata kulturowo, pełna smaków i tajemnic.

 

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ DO ANDALUZJI!

 

 

Zanzibar u Katarzyny Werner

Wyprawa wypoczynkowa. Takiej też potrzeby dla równowagi. Będziemy gościć w hotelu u Katarzyny Werner. To ona zajmie się naszymi Podróżnikami na miejscu, pokazując codzienność na Zanzibarze i pomagając odetchnąć.

 

 

WRZESIEŃ

Gruzja z Marcinem Zarembą

Gruzja jesienią jest kapitalna! Wracamy na winobranie, po dobre jedzenie, zachwycające widoki. Naszym przewodnikiem będzie oczywiście Marcin Zaremba [zobacz], który mieszka tam od kilkunastu lat.

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ DO GRUZJI!

 

Islandia z Kamilą Kielar

Islandia jest dla nas kultowa. Wiemy, że są tacy, którzy czekają na Islandię z goforworld. Będzie magicznie! Nowa przewodniczka po wyspie to jednocześnie nowa, niesamowicie ekscytująca odsłona Islandii.

 

 

WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK

Namibia z Jerzym Mazgajem

Ten kawałek Afryki podbił nasze serca. I dlatego wracamy, by jeszcze raz przeżyć przygodę w Namibii. Dzikie zwierzęta, przyroda, zróżnicowana flora i fauna — tego trzeba doświadczyć!

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ DO NAMIBII!

 

 

PAŹDZIERNIK

Armenia z Marcinem Zarembą

Ten mały kraj nas zauroczył — swoją kulturą, jedzeniem, zabytkami. I dlatego chcemy was tam zaprosić, byście mogli się przekonać, ile ma do zaoferowania. Armenię zwiedzimy pod opieką Marcina Zaremby.

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ DO ARMENII!

 

 

Australia z Julią Gospo [nasza przewodniczka] i Żanetą Branch

O ten kierunek pytacie nas dosłownie codziennie. I tak wracamy — w wielkim stylu! Australia kipi od emocji, nie sposób opisać jej w kilku zdaniach (a nawet w dwóch książkach, które wydała Julia). Przed wami: wieloryby, koale, kangury, wyspa piaskowa, aborygeńskie historie, Outback, Uluru, Sydney, Wielka Rafa Koralowa i… o wiele więcej.

 

 

LISTOPAD

Wietnam z Maciejem Ryczko [nasz przewodnik]

Kolorowy. Smaczny. Klimatyczny. Jedziemy do Wietnamu po pierwsze wrażenia, po jego esencję, po wspomnienia. Naszym przewodnikiem będzie Maciej Ryczko, który mieszka w Wietnamie od 20 lat. Przed nami 9 wyjątkowych dni!

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ DO WIETNAMU!

 

 

GRUDZIEŃ

Wyspy Zielonego Przylądka z Kamilą Kowalewską

Cabo Verde jest nudne? Udowodnimy, że wręcz przeciwnie! Pokażemy wam dwie niezwykłe wyspy. Oprowadzi nas po nich Kamila, mieszkanka Wysp Zielonego Przylądka. Poczujemy lokalne klimaty, to na pewno.

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ NA WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA!

 

 

Panama z Szymonem Opryszkiem [nasz przewodnik]

Sylwester w Ameryce Południowej? Trudno o lepsze plany! Zwłaszcza że Szymon Opryszek – reporter, pisarz, zdobywca nagród i podróżnik – zna ją doskonale. Jedziemy do Panamy na przełomie 2022/2023 roku.

 

To nie wszystko! Pracujemy również nad wyprawami na do Albanii i Maroko. Przygotowujemy plany krótkich i nietypowych city breaków w Europie. Dopracowujemy ofertę wyjazdów indywidualnych oraz biznesowych. Więcej wkrótce.

Czekamy na Was!

biuro@goforworld.com

+48 535 555 990 (WhatsApp)

Nowe wyprawy 2022 - spełniamy marzenia! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!