Zadzwoń do Szwecji! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Zadzwoń do Szwecji!

Szwecja stawia na nowoczesność, ale zdecydowanie najważniejsza jest… wiedza. I właśnie dlatego kraj uruchomił właśnie specjalną infolinię turystyczną, gdzie będzie się można dowiedzieć o Szwecji dosłownie wszystkiego. Media okrzyknęły to jako precedens, jednak podobny pomysł pojawił się przecież wcześniej na Islandii!

Kto może lepiej przedstawić swój kraj niż rodowity Szwed, który zna każdy kąt i jest na dodatek lokalnym patriotą? W ten sposób do programy zgłosiło się ponad 500 wolontariuszy, którzy udzielają informacji. Zadzwonić może każdy, kto chce zwiedzić kraj i poznać jego historię.

Magnus Lind, prezes Stowarzyszenia Turystyki jest zdania, że to kapitalny pomysł, który pokaże, jak wyjątkowa i nietuzinkowa dla podróżnych może być Szwecja.

Jeżeli ktoś nie wierzy, niech zobaczy film promocyjny…

Po wybraniu numeru, wolontariusz zostaniem nam przydzielony losowo.

Redakcja goforworld.com dzwoniła i potwierdza – numer działa!

Ktoś jeszcze chce spróbować? Idea przypadła nam do gustu, również dlatego, że chodzi przecież o łączenie podróżujących z lokalnymi przewodnikami… Tyle, że przez telefon. My wolimy spotkania `face to face`, czego dowodem jest ostatnio podjęty projekt goforguide.com

 

 

Zadzwoń do Szwecji! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com