Z miłości do Wysp Kurylskich Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Z miłości do Wysp Kurylskich

Wulkaniczny archipelag na Oceanie Spokojnym, czyli piękne i unikalne Wyspy Kurylskie. Łącznie jest ich 56, znajdziecie je pomiędzy japońską wyspą Hokkaido i półwyspem Kamczackim. Pewnego dnia przybyła tu ekipa, chcąca zrobić tu film przygodowy. Nic dziwnego – sceneria wysp jest naprawdę oszałamiająca. Skończyło się jednak inaczej – filmowcy tak bardzo zachwycili się tym miejscem, że powołali do życia projekt „From Kurils with love”.

Osobista, ważna akcja. Szczery apel o to, by ratować i chronić Wyspy Kurylskie. A miejsce to jest zagrożone, oczywiście z powodu działalności człowieka. W ramach „From Kurils with love” możecie przekazywać datki, dowiedzieć się mnóstwo na temat samych wysp i zobaczyć wyjątkowy reportaż.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vladimir Burkanov (@bigdaddivladi)

Wśród osób zaangażowanych w całą akcję nie zabrakło ekologów, poszukiwaczy przygód, filmowców i fotografów: między innymi Renana Ozturka, Taylora Reesa, Chrisa Burkarda, Teda Hessera, Jeffa Kerby’ego i Rushi Sugla. Wspólnie zbadali unikalny ekosystem wysp, by uratować to miejsce przed skutkami zmian klimatycznych i zanieczyszczeń oceanów.

Wyjątkowy materiał jest już dostępny. Kręcony przy użyciu najnowszego sprzętu i z wykorzystaniem technologii, pozwala zobaczyć Wyspy Kurylskie w pełnej okazałości.

 

Z miłości do Wysp Kurylskich Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!