Z ginem dookoła świata Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Z ginem dookoła świata

Macie dość pracy na etacie? Wolelibyście, żeby ktoś płacił wam za przeżywanie przygód? Lubicie podróże? I gin? Jeżeli na wszystkie te pytanie odpowiedzieliście „tak”, pewna londyńska firma ma dla was idealną ofertę.

Mr Fogg’s to sieć barów specjalizujących się w ginie. Nazwę wybrano oczywiście w hołdzie Phileasowi Foggowi, głównemu bohaterowi powieści Juliusza Verne’a ‘W osiemdziesiąt dni dookoła świata’. A teraz Mr Fogg’s we współpracy z producentem ginu Bombay Sapphire szuka ambasadora, który zabierze przyjaciela i ruszy w podróż śladami Phileasa. W wyborze najlepszego kandydata pomoże Levison Wood – słynny podróżnik, fotograf i pisarz.


W trakcie osiemdziesięciodniowej wyprawy ambasador odwiedzi między innymi Mumbaj, Hongkong, Tokio, San Francisco i Lizbonę. Do jego obowiązków należeć będzie relacjonowanie przygód na blogu i w mediach społecznościowych, degustacja alkoholi oraz zbieranie składników i inspiracji do stworzenia koktajlu Dookoła Świata. Koktajl ten będzie miał premierę w Fogg’s Society of Exploration, czyli nowym barze, który zostanie otwarty przy stacji kolejowej Charing Cross, skąd wyruszał Phileas.

Z ginem dookoła świata Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.