Wyśpisz się w samolocie? Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Wyśpisz się w samolocie?

Wspominaliśmy ostatnio o bolączce samolotowych podróży. Ciasno i niewygodnie? Pewnie dlatego pomysł, który wdraża w życie firma Formation Design, cieszy się tak wielkim zainteresowaniem. Komfortowe kabiny samolotowe, w których będzie można spać. Zobaczcie to na własne oczy!

Formation_Design_Group_concept_seat-cabin-2suites-1-1

Połóż się wygodnie. Wyprostuj nogi. Zapomnij się na chwilę… Możesz się wyspać jak w hotelu. Ewentualnie – pociągu.

Formation_Design_Group_concept_seat-cabin-landscape2 Formation_Design_Group_concept_seat-cabin-2suites-1-1 Formation_Design_Group_concept_seat-cabin-2suites-double-bed Formation_Design_Group_concept_seat-cabin-2suites-seated Formation_Design_Group_concept_seat-cabin-landscape1

Takie luksusy mają czekać na pasażerów pierwszej klasy. Oczywiście, poza spaniem, siedzenia będą oferowały o wiele więcej. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, by przekonać się, jak wygodne będą kabiny dla pasażerów. Mnóstwo (!) miejsca, piękny design i? bardzo staranne rozplanowanie przestrzeni. To ma sens.

Zazwyczaj pokazujemy wam projekty, które są dopiero w fazie komputerowych wizualizacji. Tym razem zobaczcie, że działania ekipy są już mocno zaawansowane.

Formation_Design_Group_concept_seat-suite-suite-standard Formation_Design_Group_concept_seat-suite-meeting2 Formation_Design_Group_concept_seat-suite-meeting Formation_Design_Group_concept_seat-suite-bed-mode-suite Formation_Design_Group_concept_seat-step-over2 Formation_Design_Group_concept_seat-step-over1

Fot.: www.formationdesign.com

Wyśpisz się w samolocie? Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com