Wyprzedaż -50% w sklepie GFW SHOP! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Wyprzedaż -50% w sklepie GFW SHOP!

Prezenty dla podróżników mają moc! A jeżeli szukacie wyjątkowych upominków – dla siebie, dla swoich klientów, dla przyjaciół, dla partnerów biznesowych – to mamy świetną wiadomość. Od dzisiaj rusza wielka wyprzedaż w sklepie goforworld SHOP!

Promocja trwa od 30 listopada do 10 grudnia 2021 i obejmuje wybrane produkty. Aby przekonać się, co możecie kupić nawet o 50% taniej, zerknijcie do naszej zakładki WYPRZEDAŻ [TUTAJ], gdzie znajduje się cała lista. Co szczególnie rekomendujemy? Oto zaledwie kilka propozycji.

 

Koszulki podróżnika z najwyższej jakości bawełny [ZOBACZ]

Wspólny projekt Folk by Koko & Goforworld.com. Koszulki zaprojektowane i uszyte w Polsce, inspirowane podróżami! Są uniwersalne, wygodne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Które państwo świata zainteresuje was najbardziej? Sami przekonajcie się, jak duży jest wybór!

 

 

Kubki dla podróżnika

Kubek metalowy [ZOBACZ] – idealny, by zabrać go ze sobą w trekking, nawet na sam koniec świata! Przetestowaliśmy osobiście – sprawdza się świetnie.

 

Szumisie na podróż [ZOBACZ]

Jeśli wam lub maluchom ciężko czasem zasnąć – czy to we własnym łóżku, czy w podróży – Szumiś pomoże. Ten genialny wynalazek wciąż podbija serca dzieci i dorosłych!

 

Mini Szumiś w podróży

Książka „9 historii z podróży” [ZOBACZ]

Miesiące niesamowitych spotkań, gorących dyskusji, refleksji, zmieniających patrzenie na świat. Oddajemy do rąk czytelników zbiór wywiadów z podróżnikami, którzy mają odwagę, którzy motywują do działania, którzy zaskakują swoim sposobem na życie. To przyjaciele biura goforworld.com. Nie raz ruszali z nami realizować marzenia. Przed wami dziewięć rozmów i kilkanaście osobowości!

 

 

Na śmiałość w zadawaniu pytań zdobyli się Jarosław Kuźniar i Danuta Awolusi. Udało się i dlatego ostrzegamy – lektura tej książki może sprawić, że zaczniecie podróżować.

Wyprzedaż -50% w sklepie GFW SHOP! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!