Wykrzycz to na Islandii! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Wykrzycz to na Islandii!

Uwolnij krzyk! To żart? Nie, nie żartujemy, jeżeli chodzi o emocje. Trzeba je wyrażać, inaczej się zagotują i sprawiają nam ból. Z propozycją wychodzi agencja reklamowa M&C Saatchi – krzyczmy, ile sił w płucach na Islandii, by wyrzucić z siebie to wszystko, co nagromadziliśmy w trakcie pandemii.

Kampania Let It Out! Ma pomóc nam uwolnić gniew, frustrację, tłumioną wściekłość. Swoje krzyki można nagrać i przesłać za pośrednictwem strony Looks Like You Need Iceland, która wyemituje je w odludnych zakątkach Islandii. Krzyk ma tu siłę terapeutyczną. Już w latach 70. XX wieku psycholodzy uznali, że ta forma ekspresji pozwala nam się naprawdę uwolnić.

 

 

Na stronie… możecie również posłuchać cudzych krzyków. Możecie dołączyć w każdej chwili, nagranie jest bardzo łatwe. W przeciwieństwie do samego krzyku – to wymaga uważności i odwagi, by odsłonić samych siebie.

Dobra wiadomość jest taka, że możecie również pojechać na Islandię z nami i tak wykrzyczeć światu, co was boli! Nowe programy już wkrótce się pojawią!

Wykrzycz to na Islandii! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!