Wszystko dla ciemnego nieba Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Wszystko dla ciemnego nieba

Za oknami samochodu – Tromso. Za kierownicą Karol, opowiadający o tym, co kocha najbardziej – o zorzy. Nasz zorzowy przewodnik, Karol Wójcicki nawiązał współpracę z Mitsubishi. Zobaczcie efekt.

Karol spieszy się tak bardzo, że wyprzedza ludzi na drogach, co w Norwegii wcale nie jest oczywiste. Nieważne! Trzeba dojechać na miejsce, żeby uwiecznić magiczne zjawisko. Choć Karol podziwia je od wielu lat, wciąż wywołuje emocje. Na ten widok, cieszy się, jak dziecko.

Kiedyś to było marzenie, żeby zobaczyć to zjawisko choć raz, jako element większej całości zjawisk, które dzieją się na niebie, których jeszcze nie miałem okazji doświadczyć. Ale kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, drugi, trzeci, okazało się, że trudno w niej o powtarzalność. To zjawisko nie może w pewnym sensie znudzić, jak zwykłe rozgwieżdżone niebo, które z nocy na noc nie różni się jakoś szczególnie od siebie – opowiadał w wywiadzie dla goforworld.com.

Zobaczcie sami, jak pasjonat po raz kolejny dzieli się swoją wiedzą i pasją. Przepiękne zdjęcia, świetny klimat – powrócimy z Karolem do Tromso jeszcze nie raz!

 

Wszystko dla ciemnego nieba Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!