Workation

Organizujemy workations dla liderów, teamów, całych firm oraz dla osób prowadzących jednoosobową działalność czy freelancerów, zawsze dostosowując wyjazd do potrzeb Klienta. Rekomendujemy interesujące miejsca z szybkim internetem, na pierwszym miejscu stawiając wygodę pracy. Dbamy o całościową obsługą – od ułożenia planu, przez zabukowanie noclegu i przestrzeni do pracy, transportu, wyżywienia, atrakcji dodatkowych, po wsparcie podczas wyjazdu i sprawne podsumowanie po jego zakończeniu.

Goforworld to butikowe biuro podróży z licencją, działające na rynku od 10 lat. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i gwarancję turystyczną.

Old city center view with Adam Mickiewicz monument, St. Mary's Basilica and birds flying in Krakow on the morning

Short-term workation

Kilkudniowe lub weekendowe wyjazdy. Short-term workation odbywa się zazwyczaj w pobliskim miejscu, gdzie dojazd nie zajmuje dużo czasu. Przykładowo, firmom posiadającym bazę w Warszawie, proponujemy workation w klimatycznym folwarku, w odległości 50km od stolicy.

Wat Arun and cruise ship in sunset time, Bangkok city ,Thailand

Medium-term workation

Kilkutygodniowe lub miesięczne wyjazdy. Medium-term workation zorganizowane mogą zostać na terenie Polski, Europy oraz w innych, bardziej egzotycznych częściach świata. Dobre bazy na dłuższe workations można znaleźć w Portugalii, Gruzji, Niemczech, Kolumbii, Wietnamie, Tajlandii.

Dlaczego warto

Workation to najszybciej rozwijająca się gałąź turystyki biznesowej, która rozwinęła się w odpowiedzi na bezpowrotnie zmieniający się w ostatnich latach rynek pracy. Wyjazdy typu workations to połączenie pracy zdalnej z odpoczynkiem. Wybierając się na workation, pracownicy nie odpoczywają od pracy jako takiej, bardziej od miejsca pracy, przestrzeni i struktury codziennego działania. Workation pomaga osiągnąć work-life balance oraz lepsze wyniki.

Skontaktuj się z nami

  Imię, Nazwisko*

  E-mail*

  Nr Telefonu*

  Firma

  Rodzaj workation:

  Uczestnicy:

  Termin:

  Miejsce:

  Budżet:

  Poprzednie wyjazdy:

  Inne: