Wirtualny Dzień Ziemi Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Wirtualny Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy światowy Dzień Ziemi – to już 50. rocznica! W tym roku jednak wszystkie obchody zostały przeniesione do Internetu – a warto podkreślić, że to ogromne wydarzenie, które zrzeszało kilkaset tysięcy osób. Jak można świętować w zaciszu własnego domu?

Trwający od 16 do 26 kwietnia festiwal Earthx2020 to szereg wydarzeń online – koncerty, konferencje, festiwal filmowy. Z kolei podczas festiwalu EarthX i National Geographic Society (National Geographic to oficjalny partner) odbędzie się międzygeneracyjny szczyt kobiet z Jane Fondą i aktywistką młodzieżową, Xiye Bastidą.

 

 

Wirtualne wystawy. Podwodne nurkowanie, prelekcje i dyskusje – w tym wszystkim możecie wziąć udział, choć oczywiście wirtualnie. Warunkiem jest zarejestrowanie się TUTAJ, aby móc wziąć udział w streamingu LIVE.

 

 

Szczegółowy kalendarz wydarzeń znajdziecie TUTAJ. W tym roku jednym z głównych tematów będzie aktywizm młodzieży, a specjalny wykład wygłosi Tia Nelson, córka założyciela Dnia Ziemi, Gaylorda Nelsona.

Wirtualny Dzień Ziemi Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!