Wirtualne warsztaty Airbnb Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Wirtualne warsztaty Airbnb

Pandemia wciąż nas jeszcze ogranicza – teraz już nie fizycznie, ale w naszych głowach. Poczucie odpowiedzialności każe nam przemyśleć dalekie podróże i planować letni czas inaczej niż zwykle. Jeżeli jednak, tak, jak dla nas, podróże cudownie was rozwijały, z pomocą przychodzi platforma Airbnb.

Warsztaty, kursy, pokazy, lekcje – w trakcie „lock down” osoby wynajmujące domy, które straciły na jakiś czas źródło dochodu, mogły zaoferować swoje wirtualne usługi w ramach Airbnb Experiences.

Smaki Indii

Jd, mieszkaniec Delhi, proponuje warsztaty kulinarne. Nauczę cię, jak zrobić autentyczną masala chai (indyjską herbatę), którą pijemy tutaj w Indiach. Podzielę się z rodziną recepturą Masala Chai, a także przygotujemy pakoras (indyjskie placki), indyjską przekąskę do herbaty z warzyw (ziemniaki, cebula, kalafior) – zachęca. Skusicie się? Warsztaty są wciąż aktualne! I atrakcyjne cenowo.

 

 

Szwalnia w Barcelonie

Dzięki warsztatom nie tylko dowiesz się, w jaki sposób szyje się espadryle, ale również wybierzesz materiały, a gotowe buty zostaną wysłane do ciebie pocztą! Zwiedzanie pracowni rzemieślniczej to niesamowite doznanie, nawet wirtualnie.

 

 

Farma w Australii

Zajrzyj na australijską farmę – dowiesz się mnóstwa ciekawostek o zwierzętach. Atrakcja polecana szczególnie dla dzieciaków!

 

 

Kawa w Wietnamie

Godzina zegarowa w Hanoi. Cel? Przygotowanie najlepszej, wietnamskiej kawy. A to wielka sztuka! Podczas warsztatu poznasz wszystkie tajniki całego procesu.

 

 

Psy z Czarnobyla

Na koniec coś niesamowitego (choć wszystkie warsztaty są NIEZWYKŁE!). Możesz zapisać się na wirtualną wycieczkę śladem psów, które zostały porzucone po czarnobylskiej katastrofie. Mijają lata, a w elektrowni wciąż mieszkają psiaki, które walczą o każdy dzień. W trakcie wirtualnej wycieczki Lucas nakarmi zwierzęta i przy okazji opowie wam o historii tego miejsca. To okazja, by czegoś doświadczyć, ale również pomóc.

 

Wirtualne warsztaty Airbnb Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!