Wirtualne podróże dzieją się teraz Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Wirtualne podróże dzieją się teraz

Wirtualne podróże przestały być pieśnią przyszłości. Pandemia nauczyła nas poznawać rzeczy od nowa, zwłaszcza, że na wiele wymarzonych kierunków będziemy musieli jeszcze długo czekać.

Lockdown pokazał nam nasze braki i potrzeby. Ludzie zobaczyli, jak bardzo potrzebowali podróży, choć wcześniej być może tego nie docenialiśmy. Podróże wirtualne to nowy sposób poznawania, który również warto wypróbować! – opowiadała na łamach goforworld.com Sylwia Miller.

Cały świat w zasięgu ręki

Trudno się nie zgodzić, bo oferta wirtualnego poznawania świata staje się coraz ciekawsza i bogatsza. Jakiś czas temu pisaliśmy o warsztatach online organizowane za pośrednictwem platformy Airbnb. To opcja dla tych, którzy chcą poznawać nowe kultury. Takie zajęcia pozwalają nam naprawdę się rozwijać, poszerzać horyzonty, zdobywać wiedzę i umiejętności. No tak, bo przecież podróże kształcą!

Wirtualne warsztaty Airbnb

Wirtualne lekcje

Głodni podróży, spragnieni opowieści, umożliwiliśmy najmłodszym lekcje geografii LIVE. Projekt wystartował wiosną i zgromadził w czasie transmisji na żywo ponad 200 dzieci, które z zapartym tchem słuchały opowieści Jarosława Kuźniara i jego gości. Teraz wszyscy mają do nich dostęp! To świetne rozwiązanie dla uczniów w szkołach.

Lekcje geografii LIVE dla wszystkich!

Wirtualne podróże dla firm? Tak, tradycyjny model wyjazdów incentive musiał ulec zmienić. Do wyboru mamy Polskie miasta i urokliwe zakątki (a jest w czym wybierać, o czym pisaliśmy TUTAJ), ale równie ciekawą opcją jest podróż wirtualna. Taką ofertę może uszyć dla was goforworld.com. W programie spotkania z lokalsami, tropienie najciekawszych szlaków, warsztaty. Przykładem może być Izrael – biznesowa mekka, w której każdy przedsiębiorca może się wiele nauczyć. Obecnie nie opuszczając własnej firmy!

 

A wy, jakie macie pomysły na wirtualne podróże? Zwiedzacie muzea online, podglądacie świat przyrody na żywo? Pomysłów nie brakuje!

Wirtualne podróże dzieją się teraz Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!