Widoki świata | TOP 8 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Widoki świata | TOP 8

Prezent od natury lub taki, który budowany jest ręką człowieka. Niby najprostszy, a jednak robi wielkie wrażenie. Najczęściej mówi się, że widok zapiera dech w piersiach. A ponieważ mamy ochotę zainspirować was na nadchodzący weekend ? zobaczcie TOP 8 najpiękniejszych widoków świata. Macie swoje typy?

#1 Empire State Bulding, Nowy Jork

381 m wysokości. Obecnie najwyższy budynek w Nowym Jorku. Panorama miasta oczywiście zachwyca. To dzieło człowieka, które choć jest tak olbrzymie i skomplikowane, to ma w sobie mnóstwo piękna.

#2 Wieża Eiffla, Paryż

Wysokość 300 m. Legendarna, symboliczna, ukochana przez cały świat. Widok z niej na cudowne, romantyczne miasto zalicza się do jednych z najpiękniejszych. Paryż z lotu ptaka to doświadczenie warte każdych pieniędzy?

#3 Wielki Kanion, USA

Zupełnie coś innego. Dzieło natury, które wciąż zdumiewa. Usytuowany 1219 m nad ziemią, daje słodkie poczucie? wolności.

#4 Mount Everest, Himalaje

Wysokość 8 848 m. Nie trzeba rekomendować górskich widoków, ale ten zdecydowanie się wyróżnia. Mało kto może go tak po prostu zobaczyć!

#5 Machu Picchu, Peru

Wysokość 2 430 m n.p.m. Niesamowita perełka i marzenie wielu podróżników. A widok, rozpościerający się na Andy Peruwiańskie, pozostaje niezapomniany!

#6 Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

Wysokość: 231 m. Widok na całą niemalże Warszawę od lat cieszy przyjezdnych i turystów. Za wjazd trzeba nieco zapłacić, ale warto. Sami zobaczcie!

#7 Zorza polarna, Tromso

Widok nie zawsze musi kojarzyć się z wysokością! Zorza polarna wciąż rzuca na kolana nawet tych, którzy twierdzą, że widzieli już wszystko.

#7 Kazbeg, Gruzja

Gruzja jest jednym wielkim widokiem, który rozkochał w sobie już niejednego podróżnika. Radek Polak, nasz przewodnik, przekonał się o tym najlepiej?

#8 Islandia

Wisienka na torcie. Oszałamiające widoki, którymi ciężko nasycić oczy. Zobaczcie sami zaledwie skrawek cudu natury.

 

Widoki świata | TOP 8 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com