Weź ze sobą choinkę! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Weź ze sobą choinkę!

Wyobrażacie sobie wozić ze sobą choinkę bożonarodzeniową? Część z was pomyśli: „pewnie!”. W ostateczności, jeżeli drzewko jest wyjątkowe… Pewnie dlatego linie lotnicze dały ciekawą możliwość – choinkę możesz również przewieźć samolotem!

Taką usługę oferuje austriacka sieć linii lotniczych NIKI. Z Wiednia polecimy z nimi między do Grecji, Hiszpanii i Egiptu, ale także poza Europę. Może rzeczywiście, wybierając się na wakacje w trakcie świąt, przewóz świątecznego drzewka okaże się całkiem przydatny?

https://www.instagram.com/p/BKa1rz4AXp-/

W zeszłym roku 200 osób skorzystało z takiej możliwości. W tym roku linia spodziewa się, że chętnych będzie o wiele więcej. Oczywiście, istnieją pewne ograniczenia. Usługa jest bezpłatna, ale o chęci transportu należy poinformować 48 godzin wcześniej, a samo drzewko nie może mieć więcej niż 2 metry wysokości.

To jednak nie wszystko. Linie zadbały, aby na pokładzie królowała magia gwiazdkowej aury. Świąteczne przysmaki, nastrojowe, świąteczne melodie – na to można liczyć! Póki co, najwięcej choinek przewieziono na Majorkę. Przekonamy się, jaki trend będzie panował w tym roku!

Weź ze sobą choinkę! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com