Warsztaty podróżowania Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Warsztaty podróżowania

Na świecie jest wiele festiwali podróżniczych, bo podróżnicy to społeczność, która chce wymieniać się doświadczeniami. Jednak ci, którzy chcą nie tylko je chłonąć, ale także zdobyć umiejętności praktyczne – mogą wziąć udział w międzynarodowych warsztatach.

Międzynarodowa organizacja The Travel Club organizuje warsztaty, które zostały nazwane, po prostu, Travel School. Zajęcia zaczynają się już 15 lipca w Portugalii.

Formuła jest zaskakująca. Każdy, kto weźmie udział chociażby w jednym panelu dyskusyjnym, może skorzystać z trzech bezpłatnych noclegów. Obowiązuje wysoka kultura osobista – organizatorom zależy na skupieniu i ciszy. Wszystko trzeba mieć swoje –również przybory toaletowe.

Večera u Putničkoj kući / Dinner at The Travel House #tbilisi #georgia #travel

A post shared by Klub putnika (@klubputnika) on

Wykłady będą prowadzone w języku angielskim. Członkowie The Travel Club mają nadzieję, że część środków na Travel School uda się zebrać z dobrowolnych datków.

A zagadnienia?

Jak pisać o podróżach, jak szanować przyrodę, jak przetrwać w trudnych warunkach. Nie zabraknie smaczków, jak warsztaty z cyrylicy i kartografii. Program znajdziecie na stronie.

Podróżnicy potrafią rozmawiać, dzielić się i być wspaniałą społecznością!

Warsztaty podróżowania Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com