Warsztaty foto & SC | KONKURS Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Warsztaty foto & SC | KONKURS

8 października, na Stadionie Narodowym, czekają na was NIEZWYKŁE WARSZTATY! Dwóch wykładowców Akademii Nikona zaprasza na warsztaty fotografii podróżniczej. Z kolei Jarosław Kuźniar pokaże, jak wykorzystać Social Media do relacjonowania swoich wypraw i inspiracji. Festiwal Poza Szlakiem to będą naprawdę niezwykłe emocje… 

Chcecie wziąć udział w warsztatach? Jedyną metodą jest wzięcie udziału w konkursie! Do wygrania dwadzieścia wejściówek. Ale o tym za chwilę?

Kto zaszczyci nas swoją obecnością?

tomasz_sikoraTomasz Sikora

Fotoreporter I fotograf reklamowy. Był wielokrotnie nagradzany za kreatywność w fotografii.
Dwukrotnie uznany fotografem roku w Australii.

Do dzisiaj publikuje limitowane edycje swoich książek autorskich (65) oraz wystawia swoje prace na świecie. Od 1999 roku pracuje nad projektem Przejrzystość Rzeczy, wystawianym już dziesięciokrotnie i nieustannie uzupełnianym o nowe prace. Pierwsza wystawa miała miejsce w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

W 2001 roku powołał do życia, wraz z Andrzejem Świetlikiem, Galerię Bezdomną promującą w wielu krajach fotografię niezależną. Jesienią 2008 roku wydawnictwo Znak wydało album ?Tomek Sikora – Światłoczuły? zawierający kilkaset fotografii oraz kilkadziesiąt anegdot Tomka Sikory. Lata 2009?2010 to praca nad albumem ?Chopin. Nastroje kompozytora w fotograficznych obrazach Tomka Sikory?, w którym pokazuje Polskę swoich marzeń.

W roku 2011 wydaje albumy: ?Męskie granie?, ?Album?, ?Genius Loci? oraz książeczkę dla dzieci ?Bajko-Nurki?, która powstała w grupie kilkunastu twórców, a także 365 stronicowy kalendarz na zawsze ?Twarzowa kolekcja?. 2012 rok to uwieńczenie 7 lat pracy nad 390 stronicowym albumem o metrze paryskim, „213 km. pod Paryskim brukiem”. Najnowszy projekt 2014 roku to album ,,Cztery po roku”, ,,Minął wiek? oraz ,,Istanbul ? street photography?.

michal-lejaMichał Leja

fotograf i galernik. Skupia się na fotografii dokumentującej życie codzienne swoje i swoich najbliższych oraz na fotografii kreacyjnej. W 2008 roku uzyskał dyplom w Pracowni Fotografii Kreacyjnej dr Izabeli Jaroszewskiej w Europejskiej Akademii Fotografii zwieńczony instalacją multimedialną „Camera Retina”. Brał udział w dziesięciu wystawach zbiorowych, ma na koncie indywidualne pokazy multimedialne. Jako fotograf współpracował z firmami z branż reklamowych, public relations i budowlanymi. Założyciel i współwłaściciel galerii fotografii kolekcjonerskiej Red Tree Visual Arts Gallery www.redtree.pl. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży edukacyjnej. Prowadził szkolenia dla dużych grup i szkolenia dla osób zza granicy.

jarek_KuzniarJarosław Kuźniar

Szef goforworld.com ale przede wszystkim wariat na punkcie podróży, szczególnie tych #PozaSzlakiem. Social media nie mają przed nim tajemnic, obecnie na twitterze obserwuje go 500 000  Czytelników. Pomysłodawca aplikacji i akcji dla przewodników goforguide.com.

KONKURS

Aby wygrać jedną z dwudziestu wejściówek, napisz hasło dla fotografii podróżniczej, które Twoim zdaniem najlepiej ją określa.

Nasz pomysł to: ?Fotografia Poza Szlakiem?.

A jaki jest twój? Czekamy! Napisz maila o tytule WARSZTAT na biuro@goforworld.com, podając w treści swoje IMIĘ I NAZWISKO oraz hasło!

Tylko maile z imieniem i nazwiskiem zostaną wzięte pod uwagę, nie zapomnijcie więc podać danych. 

Czekamy do 29 września 2016, go godziny 15:00!

Zwycięskie hasła zostaną ogłoszone 30 września po godzinie 16:00.

Regulamin Konkursu ?HASŁO DLA FOTOGRAFII?

I. Organizator:
Organizatorem Konkursu jest Fabryka Rozsądku, z siedzibą w Nowej Iwicznej ul. Zawiła 19.
II. Cel:
Celem konkursu jest wyłonienie hasła dla fotografii podróżniczej.
III. Warunki uczestnictwa:
1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich ma charakter otwarty.
2. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
3. Hasła należy nadsyłać w terminie od 23 września 2016 r. do 29 września do godz. 15:00 br.
4. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 30 września 2016.
5. Oceny haseł dokona Jury powołane przez organizatorów.
7. Ogłoszenia wyników konkursu nastąpi 27 października na stronie www.goforworld.com.
9. Nadesłane i nagrodzone hasła zostaną opublikowane na stronie www.goforworld.com.
10. Ilość haseł: każdy autor może nadesłać do trzech haseł.
11. Hasło należy nadsyłać na adres: biuro@goforworld.com w tytule wpisując WARSZTAT, a w treści podając: Imię i nazwisko autora, adres e-mail oraz hasło.
13. Prace nie spełniające regulaminu nie będą podlegały ocenie.
14. Autorzy dwudziestu haseł otrzymają wejściówkę na Warsztaty Foto & Social Media.
VI. Nagrody:
Nagrody dla dwudziestu zwycięskich haseł:
1. Pojedynczą wejściówkę na Warsztaty Fotograficzne & Social Media Festiwalu Poza Szlakiem, które odbędą się 8 października 2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie.
2. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
3. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową, zostanie także ogłoszony na stronie www.goforworld.com.
4. Nagrodą jest wejściówka na warsztaty, a organizator nie pokrywa kosztów dojazdu, wyżywienia oraz noclegu.
VII. Postanowienia ogólne:
1. Nadesłane hasła być wykorzystane w wydawnictwach reklamowych, folderach oraz innych publikacjach wydanych przez Organizatora Konkursu z pominięciem autorskich praw majątkowych (honorarium), ale z podaniem imienia i nazwiska autora.
2. Udział w konkursie oznacza jednocześnie akceptację niniejszego regulaminu
3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie oraz formule konkursu, a także jego odwołania bez podania przyczyny. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na stronie www.goforworld.com.

Warsztaty foto & SC | KONKURS Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!