Public Speaking Leaders Camp Mazury 2022 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Public Speaking Leaders Camp Mazury 2022

Chcesz nauczyć się dobrze przemawiać? Zapraszamy na wyjazdowe szkolenie public speaking [OFERTA] przygotowane specjalnie dla liderów – dyrektorów, przedsiębiorców, managerów. Podczas intensywnego weekendowego warsztatu na Mazurach, nauczysz się, jak korzystać z narzędzi, które pomogą ci przygotować się do wystąpień publicznych. W oswajaniu sztuki autoprezentacji i opowiadania historii będą pomagać Jarosław Kuźniar, dziennikarz i trener public speaking, oraz neurologopedka, Maja Wojnarowicz. 

Obawy przez wystąpieniami publicznymi

W 1973 roku londyński Sunday Times opublikował wyniki badań zespołu badawczego R. H. Bruskina,  z których wynikało, że 41% Amerykanów boi się wystąpień publicznych bardziej niż śmierci. Inne źródła z kolei mówią o tym, że około 76% z nas odczuwa lęk i niepokój przed wystąpieniami lub zabieraniem głosu publicznie, prezentowaniem online czy przewodzeniem spotkaniom. 

Najczęściej wymieniane obawy to: 

  • obawa przed porażką, wynikająca z braku wiary w siebie obawa, że zapomnimy tekstu, a nie umiemy improwizować
  • obawa, że nie opanujemy nerwów i źle wypadniemy
  • obawa przed reakcją surowej widowni 
  • obawa, że nie zapanujemy nad czasem albo technologią
  • błędne przekonanie, że nie mamy dość umiejętności 
  • ………………… (dopisz swoją) 

Dlaczego szkolenie z wystąpień publicznych jest ważne?

Bez względu jednak na to jak bardzo obawiamy się, nie lubimy lub unikamy wystąpień publicznych, na jakimś etapie swojego życia zawodowego każdy z nas musi się z nimi zmierzyć. Czy to prezentując wyniki na konferencji rocznej, czy zasiadając w panelu eksperckim, czy chociażby starając się dobrze zaprezentować swój pomysł pitchując. 

Podczas Public Speaking Leaders Camp, w niewielkiej, intymnej grupie będzie przestrzeń zarówno na to, żeby wypróbować narzędzia skutecznej autoprezentacji, jak i na to, żeby podzielić się swoimi doświadczeniami.

Nasi Trenerzy

Przede wszystkim dodaję odwagi. Poza tym szkolę i doradzam, jak nauczyć się mądrej obecności przed kamerą, mikrofonem i na scenie. Występuję publicznie od piętnastego roku życia. Prasa, radio, telewizja, digital. Trójka, Radio ZET, TVN24, TVN, Onet – Jarosław Kuźniar.

Szkolenie poprowadzą Jarosław Kuźniardziennikarz, host, trener public speaking i storytelling, oraz Maja Wojnarowicz, neurologopedka, rehabilitantka głosu, nauczycielka emisji głosu w mowie i śpiewie, certyfikowana terapeutka METODY MIOFUNKCJONALNEJ.

W zakres warsztatu wchodzą m.in.: sposoby zapanowania nad tremą, storytelling, praca na scenie, praca w studio podcastowym, praca zdalna z kamerą, praca z oddechem, emisja głosu, intonacja, dykcja, rytm.

Od 21 lat zajmuję się nauczaniem śpiewu, wspieraniem i rehabilitacją aparatu głosu przy zaburzeniach strukturalnych i czynnościowych. Prowadzę terapię głosu i mowy w ujęciu holistycznym – Maja Wojnarowicz.

Miejsce, termin, plan

W październikowy weekend (21-23.10.2022) zabierzemy was w klimatyczne miejsce na Mazurach, do Osady Jak Tu Ładnie w Mikołajkach. Przed nami 15 godzin warsztatów, niekończąca się sesja Q&A, czas na networking i wymiana doświadczeń. Otrzymacie również Public Speaking Toolkit do indywidualnego wykorzystania. W czasie wolnym czeka nas rejs jachtem Seamaster, ognisko oraz Prosecco Bar.

Organizatorem wyjazdu jest goforworld, butikowe biuro podróży z licencją, działające na rynku od 10 lat oraz agencja kreatywna Kuźniar Media. Dzięki połączeniu kompetencji oraz doświadczenia goforworld i Kuźniar Media jesteśmy w stanie zadbać o każdy szczegół wyprawy. Zapewniamy oddech i przestrzeń na zdobywanie wiedzy. Gwarantujemy, że za naszymi wyjazdami idą nie tylko doskonałe wspomnienia, ale także wymierne efekty dla biznesu. 

Pobierz ofertę, sprawdź szczegóły i napisz na biuro@goforworld.com

Public Speaking Leaders Camp Mazury 2022 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!