Warner Bros w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Warner Bros w podróży

W stolicy i głównym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich powstaje obecnie park rozrywki. Takich atrakcji tam co prawda nie brakuje, ale ten należeć będzie do marki Warner Bros. W jednym miejscu spotkamy Batmana, Królika Bugsa czy Scooby-Doo. Ale zanim to nastąpi, trzeba sprostać kosztom…

Przedsięwzięcie opiewa na sumę 1 miliarda dolarów. To liczba, która zawiera aż dwanaście zer! Na razie park nosi nazwę Warner Bros. World Abu Dhabi, a twórcy biorą się do dzieła. Są już plany i wizualizacje. Pierwszy segment ma zostać otwarty w 2018 roku. Szybko, zważywszy a rozmach projektu.

Dla Abu Dhabi to inwestycja, która przyciągnie jeszcze więcej turystów i miłośników produkcji Warner Brosa. Konkurencja dla Disneya? Obydwie wytwórnie znajdą swoich klientów. A lot do Dubaju zyska przy tek okazji nowy, bardzo komercyjny i równocześnie ciekawy przystanek.

Jak twierdzą inwestorzy:

To miejsce zgromadzi historie i postacie z najświetniejszych produkcji Studia DC Comics oraz super bohaterów: Batmana, Supermana i Wonder Woman… . Nie zabraknie także postaci z kreskówek: Królika Bugsa, Scooby- Doo oraz Toma i Jerry`ego.

 

Warner Bros w podróży Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com