W podróży na cztery łapy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

W podróży na cztery łapy

Zwierzę w podróży może stać się towarzyszem najmilszym i najczulszym. Oddane, wierne, zawsze ucieszone naszą obecnością. Mało wymagające i wytrwałe. Podąży każdą drogą, wejdzie na każdy szczyt, zbrata się z każdą kulturą i nie opuści w żadnych okolicznościach.

Istnieje kilka zwierzaków, które podbiły serca wszystkich: podróżników, miłośników zwierząt i wielbicieli mediów społecznościowych. My wybraliśmy dwa czworonogi, które po prostu… są niesamowite w tym, jak potrafią towarzyszyć w podróży. Ostrzegamy. Przeglądanie tych profili może ukraść wam cenny czas!

Spring is here! Time to break out the fly fishing gear! Photo: @hunter_lawrence

A post shared by Aspen the Mountain Pup (@aspenthemountainpup) on

Golden Retriever o imieniu Aspen zjednał sobie 159 000 obserwujących na Instagramie. Nic dziwnego – jego podróże (głównie w stanie Kolorado, USA), wydają się być bajkowe, natomiast on sam na zdjęciach wygląda po prostu obłędnie.

Hunter Lawrence, właściciel Aspena, zabiera go dosłownie wszędzie. Na wspinaczki górskie, spływy kajakowe, wspinaczki górskie. Aspen przemierzył kilka państw i chyba nie bardzo się tym zmęczył.

Nie mniejszą furorę robi Loki, pies podróżnik, który na Instagramie zjednał sobie 981 000 obserwujących. Jego właściciel, Kelly Lund, również zabiera go dosłownie wszędzie. Pomysł na fotografowanie pupila w podróży okazał się żyłą złota. A Loki, gdziekolwiek się pojawi, wygląda po prostu doskonale.

I'm a real boy! On a picnic! ?cred: @insta_grimm_

A post shared by Loki the Wolfdog (@loki) on

Kelly i Loki również najchętniej podróżują po Kolorado, ale wspólnie odwiedzili wiele stanów. Od 2013 roku robią karierę, choć – co ważne – podróż pozostaje sensem ich życia.

Zobaczcie, jak sprawdza się wierny towarzysz podróży.

Essence of chill. #hammockdog #GoPro #Hero4Session

A post shared by Loki the Wolfdog (@loki) on

 

W podróży na cztery łapy Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com