W 70 dni z Londynu do New Delhi Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

W 70 dni z Londynu do New Delhi

Nie lubicie latać? Kochacie podróże na czterech kółkach? Być może ucieszy was wiadomość, że już niebawem będziecie mogli wsiąść w jeden autobus i pojechać z Londynu do New Delhi. Podróż zajmie 70 dni.

Regularna linia, łącząca UK z Indiami, ma zacząć działać już w 2021 roku. Pasażerowie na trasie będą mijać łącznie 18 krajów. Tak nietypowe połączenie zaoferuje firma ekspedycyjna Adventures Overland.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adventures Overland (@adventuresoverland)

Cała trasa została opracowana w taki sposób, aby można było zobaczyć m.in. Birmę, Wielki Mur Chiński i zajrzeć do Moskwy. Na trasie znajdą się również m.in. Tajlandia, Łotwa, Polska, Holandia i Francja. Wyprawa ma być przygodą, a organizatorzy są przekonani, że na świecie wciąż nie brakuje miłośników lądowych podróży. Podkreślają, że podróż ma być bardzo komfortowa, a w autobusie będzie zaledwie 20 pasażerów.

 

 

Warto jednak pamiętać, że ponad dwa miesiące w podróży mogą uderzyć po portfelu – bilet ma kosztować około 20 tys. dolarów. Mimo to, chętnych nie brakuje! Wstępnie zgłosiło się już 40 tys. ochotników, gotowych zapłacić za bilet.

W 70 dni z Londynu do New Delhi Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!