Uchwyć moment i wygraj voucher na podróż! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Uchwyć moment i wygraj voucher na podróż!

Międzynarodowy konkurs fotograficzny #catchthemomentpl, organizowany przez markę Answear.com to okazja, by zdobyć cenne nagrody. W miesiącu sierpniu jedną z nich jest voucher na podróż z goforworld.com o wartości 5000 zł!

Każdy może zrobić foto

Samo założenie akcji jest bardzo na czasie:

Żyjemy szybko, bezrefleksyjnie, od świtu do zmierzchu – od zmierzchu do świtu, a każdy dzień skupia się wokół monotonii codziennych obowiązków i beznadziejności szarego dnia… Zmieńmy to – nauczmy się dostrzegać to, co z pozoru nieuchwytne i cieszmy się każdym momentem naszego życia, ba… spróbujmy wycisnąć z niego jeszcze więcej! Chcemy, abyś wspólnie z nami odkrył piękno dnia codziennego, uchylił rąbek swojej codzienności i udowodnił, że to, co Cię otacza nie jest nudne, lecz różnorodne.

I właśnie dlatego każdy może uwiecznić ważną chwilę, coś pięknego, coś, co pomoże spojrzeć innym na świat z waszej perspektywy. Zasady konkursu są proste: uwiecznijcie na zdjęciu swoją codzienność, podróże, przyrodę, ludzi, co tylko chcecie – a następnie wrzućcie fotkę na Instagram, oznaczając ją koniecznie dwoma hasztagami: #catchthemomentpl i #WeAreTheAnswear. Co miesiąc jury (złożone z fotografów) Answear.com wybiera najciekawsze prace, przyznając atrakcyjne nagrody.

 

 

Chcąc wziąć udział KONIECZNIE ZAPOZNAJCIE SIĘ Z REGULAMINEM. Wszystkie szczegóły na temat konkursu znajdziecie TUTAJ.

O marce

Answear.com to miejsce w sieci, gromadzące ponad 300 najmodniejszych światowych marek modowych i 80 000 produktów. Można tu zrobić szybkie i bezpieczne zakupy, a przy okazji śledzić trendy i brać udział w ciekawych akcjach.

.

Uchwyć moment i wygraj voucher na podróż! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!