Tylko przepaść Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Tylko przepaść

Czy ktoś ma lęk wysokości? Na pewno? A jaka wysokość wzbudza u Ciebie strach? Kilka pięter? Drabina? Balkon w chmurach? Wyobraź sobie wobec tego przepaść, linę i? wyzwanie. Brian Mosbaugh lubi właśnie takie kombinacje. Dla niego spacer w powietrzu to kaszka z mleczkiem?

Brian chyba niczego się nie boi. Wraz z przyjaciółmi próbował już niejednego. Filmiki z udziałem tej grupy trzeba oglądać z melisą w ręku. Adrenalina skacze na sam widok!

Wielki Kanion to dla nich idealne  środowisko: skały, zawrotne wysokości i smak ryzyka, graniczący z szaleństwem. Co dają im tak zawrotne emocje? I po co igrają ze śmiercią? Brian uważa, że to pozwala mu żyć pełniej. I paradoksalnie, przynosi spokój. Dlatego właśnie stawia sobie kolejne wyzwania. Bez zabezpieczeń, jedynie z liną ? np. na Highwire, 2800 stóp nad Rio de Janeiro? Albo leżąc sobie na linie, nad Pedra da Gávea, wysokość 842 m n.p.m.

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

Brian to niezwykły człowiek. Ma w sobie wielką pasję. Na mojego maila pisze: Hey Danutu! (zaskakujące, że podjął próbę odmiany imienia) – Carry on and stay inspired!

DCIM100GOPROtp6SONY DSCtp8

Można chcieć inaczej?

Fot.: Brian Mosbaugh

Autor: Danuta Awolusi