Trzeba być w Buenos! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Trzeba być w Buenos!

Mamy październik, a więc ostatni dzwonek, aby na poważnie myśleć o sylwestrowej podróży. Damy wam pięć powodów, dla których Nowy Rok w Buenos Aires jest spełnieniem marzeń! Ostatnie miejsca czekają… 

#1 Buenos Aires o północy

Buenos to kolorowa metropolia, która pachnie tangiem, cygarem i dobrym jedzeniem. W Sylwestra ulice miasta zamieniają się w roztańczony jarmark. Być tutaj, tuż przed północą, to niesamowite przeżycie, które zostanie z wami już na zawsze. Takich fajerwerków i takiej energii po prostu nie można przegapić! Wyobrażacie sobie lepsze wejście w nowy, 2018?

pin

#2 Zwiedzanie miasta

W trakcie naszej sylwestrowej wyprawy miasto będzie nasze? Zwiedzimy każdy zakątek, a nasza przewodniczka Hanna Woysław, która w Argentynie spędziła 30 lat, pokaże nam miejsca, których nie znajdziemy w przewodnikach.

buenos

#3 Najlepsze jedzenie

Czekają nas wyraziste, argentyńskie smaki. Wyborna wołowina, bife de chorizo, bife de costilla, sałaty, pyszne wina? To tylko ułamek tego, co można zjeść w Buenos!

food

#4 Tango

Będziemy tańczyć najprawdziwsze, argentyńskie tango pod okiem profesjonalnych tancerzy. Porwie nas najbardziej zmysłowy i równocześnie najtrudniejszy taniec świata.

tango

tan

#5 Argentyńczycy

Warto pojechać do Buenos, aby porozmawiać z ludźmi. Gorąca krew Argentyńczyków, ich niezwykła kultura i tradycje będą ciekawym i ważnym doświadczeniem.

peopple

Ruszacie z nami? Ostatnie miejsca czekają TUTAJ!

Trzeba być w Buenos! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!