Tajskie świątynie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Tajskie świątynie

Uff, Tajlandia zachwyca, inspiruje, zdumiewa! Mamy dla was dzisiaj kilka naprawdę ciekawych materiałów, które udowodnią jedno: warto zrezygnować z leżenia na plaży na rzecz poznania tak bogatej i wspaniałej kultury.

Jarkowi udało się zrobić transmisję LIVE. Miejsce, które widzicie, można określić czymś na rodzaj… Częstochowy północnej Tajlandii. Kompleks świątyń, które robią wielkie wrażenie na podróżnych , a dla wiernych mają kolosalne znaczenie!

Tajlandzkie świątynie to majestat. Zaskakują swoim rozmachem, pięknem i ogromnym przepychem. Zerknijcie na nie z lotu ptaka.

Czasem jednak dostanie się do takiej świątyni wymaga nie tylko cierpliwości, ale również odwagi. Specjalnie dla was film, którego wykonanie kosztowało sporo emocji! Widzicie przepaść? Wyobraźcie sobie, jak wygląda na żywo.

Północna Tajlandia – jest tak intrygująca, że można jej wybaczyć bardzo wysokie temperatury. Obecnie cały kraj przygotowuje się do pogrzebu króla, ale my nie będziemy się na tym skupiać – wolimy spojrzeć na taki widok!

Tajskie świątynie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!