Tajlandia poza szlakiem Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Tajlandia poza szlakiem

Tajlandia to kierunek, który Polacy kojarzą z wypoczynkiem na plaży. Dla nas Tajlandia to coś o wiele więcej – to kraina, która ma sporo do zaoferowania. Dlatego, jak zawsze, zejdziemy poza szlak.

Zaczniemy od Bangkoku. To wiecznie żywe miasto, pulsującą metropolię warto poznać odrobinę bliżej. Kolejnym przystankiem będzie chyba najciekawszy bazar świata – Samut Songkhram, pośrodku którego przebiegają tory. Gdy pociąg nadjeżdża – sprzedawcy kilka razy dziennie zwijają cały towar!

Będziemy podziwiać przepiękną i monumentalną architekturę Tajlandii. Kompleksy pałacowe robią wrażenie, nawet jeżeli mają za sobą czasy świetności, jak te w historycznej stolicy Ayutthaya.

Marzycie o tajlandzkich plażach? Znaleźliśmy dla was najpiękniejszą – Phuket.

pin

Spędzimy tak trochę czasu, podziwiając cud natury. Jak z obrazka! A później popłyniemy w rejs wokół wyspy. Zajrzymy również na tak zwaną „Wyspę Jamesa Bonda”, czyli Khao Phing Kan (to tutaj kręcono „Człowieka ze złotym pistoletem”).

oin

Ucieknijcie z nami przed polską zimą. Choć na chwilę. Mamy dla was wyprawę z najlepszym przewodnikiem, dzięki której Tajlandia nabierze nowego oblicza. Będziecie tam wracać we wspomnieniach. Aż do następnego razu!

Tajlandia

Tajlandia poza szlakiem Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!