Tajemnica Kaukazu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Tajemnica Kaukazu

Gruzja w obiektywie Magdy Konik zawsze przyspiesza o szybsze bicie serca. Nic dziwnego ? Magda kocha Gruzję wyjątkowo żarliwą miłością, to jej druga ojczyzna. I do tego ma niesamowite oko, jest jednym z najczulszych fotografów, jakich znam. Uwiecznia kraj, który przemija, który za jakiś czas może nie wyglądać tak, jak obecnie.

Dlaczego? Młode pokolenia nie szanują tradycji tak, jak kiedyś. Niektóre obyczaje uważa się za relikt przeszłości, a pogoń za nowoczesnością zaczyna dopadać nawet spokojne, gruzińskie wioski. Jeszcze nie jest za późno. W gruzińskich dolinach wciąż toczy się spokojne życie poddane przyrodzie.

Wciąż hoduje się zwierzęta, podporządkowuje się porom roku i ceni rodzinne więzy. Magda Konik jest jedną z niewielu kobiet, które mają odwagę wejść w to surowe środowisko i podążać za mieszkańcami Gruzji jak równy z równym.

Musi się przystosować. Pasterze zabierają ją ze sobą, ale nie traktują ulgowo. Nie mają na to czasu. Dla niej nagrodą są nie tylko piękne zdjęcia. One są na samym końcu. Liczy się możliwość poznania, doświadczenie, bycie w tej rzeczywistości, która uczy życia.

Magda, jedna z bohaterek książki goforworld.com, która niebawem trafi do waszych rąk, przyjeżdża niedługo do Warszawy, aby w kinie Luna zaprezentować wyjątkowy pokaz slajdów: ?Gruzja ? tajemnice Wschodniego Kaukazu?. Warto się tam pojawić! Więcej informacji znajdziecie na facebooku. Jeżeli fascynuje was Gruzja ? to wyjątkowa okazja, by poznać ją od podszewki.

Tajemnica Kaukazu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!