Szwajcaria 360 stopni Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Szwajcaria 360 stopni

Szwajcaria to jeden z europejskich cudów. Perła natury, która zachwyca i fascynuje podróżników z całego świata. Dzisiaj pokażemy wam fragment Szwajcarii i obiecujemy, że będziecie się mogli wyjątkowo dokładnie rozejrzeć.

Widok, jak z dalekich krain. Przez moment zastanawiamy się, czy na pewno nie przekroczyliśmy granicy Europy? Nie. Zobaczcie niezwykły film Christiana Mülhausera, kręcono przy pomocy kamery 360 stopni. Pamiętajcie, że możecie kręcić się w koło, poruszając myszką! Wielka frajda i możliwość zobaczenia więcej niż kiedykolwiek.

Autor materiału rozpoczął siedem lat temu szkołę filmową w Zurychu i zakochał się w uwiecznianiu potęgi przyrody. Uczelni nie skończył i dzisiaj woli realizować własne marzenia. Wkłada to mnóstwo pracy, ale efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania.

O Szwajcarii mówi się, że to kraj bogatych i spokojnych ludzi. Może spokój dają nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim widoki? Musi tak być, bo podróżnicy nie szukają banków i znanych marek, ale właśnie takich krajobrazów…

Szwajcaria 360 stopni Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com