Szumisie & GoForKids Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Szumisie & GoForKids

Szumisie w podróży były oczywistością – bo z dziećmi można podróżować, a ograniczenia istnieją jedynie w naszej głowie. Misie, które szumią to polski pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Pomysłodawczyni, Anna Skórzyńska, trafiła w niszę i pomogła zarówno rodzicom, jak i dzieciom.

Podróżując z dzieckiem, rodzice uczą się jeszcze więcej. Obserwują świat z nowej perspektywy, dostosowują się do nowych warunków. Wszystko staje się inne, pełniejsze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Szumisie (@misie_szumisie)

Właśnie dlatego połączyliśmy siły. W naszym sklepie czekają na was Szumisie [kup teraz]. Ale to nie wszystko! Aktywnie pracujemy nad projektem „GoForKids”, a więc podróżami dla całych rodzin. Nie mamy na myśli oczywistych kierunków, ale takie zakątki świata, które będą prawdziwą, niezapomnianą przygodą. Islandia to nasz pierwszy pomysł, ale myślą uciekamy o wiele dalej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Szumisie (@misie_szumisie)

Niedawno Jarosław Kuźniar wziął udział w Szumisiowej Radzie Rodziców. Został przepytany o rodzicielstwo, o podróżach z dzieckiem, o tym, jak wiele dwie strony wyciągają dla siebie ze wspólnych wypraw. A także o „GoForKids”. Posłuchajcie!

Szumisie & GoForKids Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!