Szlakiem starowulkanu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Szlakiem starowulkanu

Jak to jest, stanąć ma aktywnym starowulkanie, wznoszącym się na wysokości 2717 metrów? Jak to jest, stracić zasięg, poddać się całkowicie siłom natury i przeć do przodu? Jarosław Kuźniar i podróżnicy goforworld.com doskonale znają to uczucie.

Awaczyńska Sopka – to właśnie na tym starowulkanie stanęła nasza ekipa. Widoki oszałamiające. Inne niż w górach. A wcześniej? Duży wysiłek. Od 7 rano do 19 wieczorem na szlaku. 7 godzin wspinaczki, 4 godziny schodzenia w dół. Ale każda minuta spędzona tam, na górze, była tego warta. Niezapomniane przeżycie. Wyjątkowe nawet dla kogoś, kto widział już kawał świata.

 

 

Ekipa 50 km od Pietropawłowska Kamczackiego ma swoją bazę. A właściwie obóz – spójrzcie na tą chatkę. Jest klimat, prawda?

 

 

Kamczatka wymaga siły, determinacji i odwagi, ale daje w zamian coś, czego nie zapomina się przez długie miesiące. Właśnie dlatego tęskni się za tym miejscem, choć nie znajdziemy tu luksusów.

 

Jeżeli chcecie to przeżyć – na początku sierpnia opublikujemy plan na Kamczatkę 2020. A już teraz zerknijcie na inne wyprawy – pełne emocji i zawsze poza szlakiem!

Wyprawy

Szlakiem starowulkanu Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!