Sylwester tam, gdzie zechcesz Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Sylwester tam, gdzie zechcesz

Sylwester. Po co Sylwester? Żeby posiedzieć i powspominać? Żeby zapomnieć? Żeby rano nie pamiętać dnia wczorajszego? Nie. Sylwester jest po to, żeby okazać szacunek mijającym miesiącom. Dobrym i złym. Jest po to, żeby spełnić marzenia i żeby zadecydować. Gdzie chcę być i z kim? Co chcę zobaczyć i przeżyć? I jakie są moje plany, dające nadzieję? Właśnie dlatego Sylwester jest genialnym czasem na podróż. Być w przełomowym momencie w nieswoim świecie. Przejść przez granicę czasu w najpiękniejszym miejscu, spełniając marzenia. Gdzie? Na przykład w Buenos Aires. W Londynie. W Nowym Jorku. Gdzie tylko chcesz…

#Sylwester w Buenos Aires

Ostatni dzień w roku można spędzić w dowolnym miejscu na świecie. To nasz wybór i sposób na pożegnanie się z przeszłością i przywitanie nowego. A nowe jest dobre. Większość z nas w tym czasie chce się bawić. Zapomnieć o problemach i wraz z tłumem rzucić się w wir imprezy. Są na świecie miejsca, gdzie taka zabawa jest po prostu murowana. Buenos Aires to barwne korowody, roztańczone ulice. Przebierańcy, tańce, a wśród nich ten najważniejszy: tango.

Można o północy zatańczyć tango, albo wraz z tysiącami ludzi głośno odliczać. Bez kurtki, czapli i szalika, bo temperatura będzie sięgała trzydziestu stopni.

 

#Sylwester w Nowym Jorku

Tu na Sylwestra potrzebne będą płaszcze i czapki, ale? przywitać Nowy Rok w krainie wolności, gdzie każdy znajduje swoje miejsce, wyjątkowa symbolika. Pytanie, czy będzie chęć na powrót do rzeczywistości? American Dream wciąga?

 

#Sylwester w Sydney

Niezwykłe przeżycie, bo? tam północ wybije, a w Polsce wciąż jeszcze znajomi będą czekać, by przekroczyć `magiczny moment`. Sylwester w Sydney, świętowany w samym sercu miasta, to wielka impreza, na którą przybywają nie tylko Australijczycy, ale tłumy turystów ? tych, którzy ładują baterię na kolejne dwanaście miesięcy.

 

#Sylwester w Japonii

Kolejna tętniąca życiem metropolia. Tam również impreza sylwestrowa to wspólne zbieranie się, koncerty, a w końcu odliczanie ? do nowego, lepszego, pomyślnego. To, co wyróżnia taką zabawę to dziki tłum ludzi, którzy tego wieczoru także potrafią stracić głowę. Choć na co dzień dużo pracują i świętują na swój, indywidualny sposób.

Sylwester to moment, którego nie warto lekceważyć. Zawsze jest szansą. Na to, aby godnie pożegnać stary rok i wkroczyć w następny z nadzieją i optymizmem. Nawet, jeżeli przeczucia nie wróżą nic dobrego. Sylwester, jego moc, zabawa i radość, mogą odczarować przyszłość.

Sylwester tam, gdzie zechcesz Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!