Sylwester na Końcu Świata Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Sylwester na Końcu Świata

Nasza ostatnia wyprawa do Kolumbii rozbudziła nasz apetyt na Amerykę Południową. Wiedzieliśmy, że to wyjątkowy kawałek świata – wszystko, co o nim mówią, jest prawdą. Tam trzeba wracać! Właśnie dlatego wraz z Szymonem Opryszkiem proponujemy wam kolejną odsłonę kontynentu – Ekwador! [zapisz się]

Sylwester w Ekwadorze? Tak! I to w znakomitym towarzystwie. Szymon napisał kilka słów do naszych podróżników z wyjątkowym zaproszeniem:

Po naszych rozmowach przygotowałem plan na Ekwador. Będą malownicze i pełne gigantycznych żółwi Wyspy Galapagos (będziemy mieli tam aż cztery dni, więc okazji do nurkowania będzie sporo), świetna kuchnia andyjska ze stekami z alpak i pieczonymi świnkami morskimi, dżunglowe klimaty i oczywiście… trekkingi. Tym razem będziemy jednak zdobywać wulkany.
A że wyjazd pokrywa się z Sylwestrem, zaplanowałem też imprezę w magicznej hacjendzie nieopodal słynnej i nieco surrealistycznej Huśtawki na Końcu Świata. Stroje wieczorowe nie będą wymagane, bo w Nowy Rok wskoczymy z szampanem do gorących źródeł, a gdy ewentualne dolegliwości posylwestrowe miną, ruszymy na rowery. I tutaj niespodzianka: trasa będzie wiodła tylko w dół. Magia? No tak, bo Ekwador to magiczny kraj!

Zachęcam Was do wspólnego wyjazdu i jeszcze raz dziękuję za Kolumbię!
Szymon

Galapagos & Ekwador

Czy to nie brzmi bajkowo?

Majestatyczne andyjskie wulkany, kolorowa dżungla, lazurowe wybrzeże i kolonialne miasta czynią Ekwador idealnym miejscem na pełen wrażeń wypoczynek. To odpowiedni kraj na początek przygody z Ameryką Łacińską – jest niewielki, różnorodny i barwny. Przed nami wyprawy po Andach, podwodne przygody na Wyspach Galapagos oraz Sylwester w niezwykłej hacjendzie obok Huśtawki… na Końcu Świata. A na smakoszy czekają steki z alpaki, świnki morskie i owoce morza. To będzie magiczna wyprawa na początek 2020 roku.

pin

pin

Zapisy ruszyły, ilość miejsc ograniczona!

Sylwester na Końcu Świata Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!