Stolik marzeń Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Stolik marzeń

W czasie pandemii tęsknimy za tym, co kiedyś było oczywiste – wyjście do restauracji, dobre jedzenie, chwila oddechu. Pomysłowość jednego z polskich restauratorów pozwala zaszaleć –  Stolik Marzeń – na łonie natury, w bajkowej scenerii, z najlepszym jedzeniem, czeka na gości. To będzie prawdziwa uczta!

Podróżniczka goforworld.com i jej team stworzyli taką możliwość w swojej restauracji UMAMI, w Pyskowicach. Projekt gwarantuje intymność, bliskość natury i, jak widać na zdjęciach, rajską scenerię. To wy możecie sobie wymarzyć, w jakim miejscu chcecie zjeść posiłek.

W samym środku pola, w lesie, czy na łące, na gości będzie czekać porcelanowa zastawa, wyśmienite jedzenie (restauracja została wyróżniona przez Przewodnik Gault&Millau oraz otrzymała nagrodę jury w prestiżowym konkursie Wine&Food Noble Night) oraz obsługa. Standardy najlepszej restauracji pod gołym niebem!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Restauracja Umami (@umami_restauracja)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Restauracja Umami (@umami_restauracja)

Sceneria zostanie dopracowana pod każdym względem, w zależności od tego, co zażyczą sobie goście. Pięknie nakryty stół, a może piknik na poduchach i dywanach? Wszystko jest do zrobienia.

O tym, jaka okazja stanie się powodem do świętowania, zadecydujecie wy. Rocznica, urodziny, a może po prostu fakt, że musieliście tygodniami siedzieć w domu.

Stolik marzeń Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!