Spotkanie z zombie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Spotkanie z zombie

Odwiedzający Universal Studios Hollywood zyskają wkrótce możliwość uciekania przed żywymi trupami! Atrakcja skierowana do wszystkich miłośników serii już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem…

'The Walking Dead’, czyli 'Żywe Trupy’ to emitowany od 2010 roku telewizyjny horror. Opowiada o losach grupki ludzi walczących o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Już w lipcu fani serialu, którzy odwiedzą Hollywood, będą mogli poczuć się jak bohaterowie znani z ekranu.

Filmowcy z Universal Studios kończą przygotowywanie atrakcji, która zagości u nich na stałe. Zaroi się od żywych trupów, o co zadbają spece od makijażu oraz od budowy robotów-zombie. Będzie też można wziąć do ręki broń czy inne przedmioty wykorzystywane na planie serialu, a także wejść do pomieszczeń urządzonych tak, jakby były częścią postapokaliptycznej Ameryki.

Co istotne, nad atrakcją pracowali twórcy serialu, na czele z Gregiem Nicotero – producentem 'The Walking Dead’ i specjalistą od zombie-makijażu. O autentyczność można więc być spokojnym.

Spotkanie z zombie Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.