Spełnij marzenie o Indonezji! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Spełnij marzenie o Indonezji!

Do naszego kalendarza na 2020 rok doszła właśnie nowa oferta. Taka oferta, że sami już pakujemy walizki i biegniemy na lotnisko!! Przed wami indonezyjska przygoda – Borneo, Flores, Komodo. Szesnaście dni w raju i krainach, które urzekają na każdym kroku. Jesteście gotowi? Zapisy ruszyły!

Archipelag indonezyjski składa się z ponad 17 000 wysp, rozciągniętych wzdłuż równika na 5 tysiącach kilometrów – to więcej niż można odkryć w ciągu jednego życia! Jest domem dla setek odrębnych grup etnicznych i językowych. Indonezja to czwarty pod względem zaludnienia kraj na świecie, mówi się że to 100 krajów połączonych w jeden. Z biegiem czasu rozwinęły się tu bogate kultury, od balijskich tajemnic duchowych, po starożytne animistyczne systemy wierzeń.

 

 

W trakcie naszej podróży odkryjemy sporo z tych dóbr. Pomoże nam w tym wyjątkowa przewodniczka, Aleksandra Liana, która do Indonezji przeprowadziła się w 2005 roku i zakochała się w tym miejscu po uszy. Na indonezyjskich wodach pływa jej własna łódź, na której przenocujemy. To będzie przygoda!

 

 

Co nas czeka? Wyspa Kalimantan, gdzie odwiedzimy półdzikie orangutany. Spędzimy dłuższą chwilę w krainie wulkanów na Jawie, a te są naprawdę niesamowite w tamtych stronach! Kolejnym przystankiem będzie przecudna wyspa Flores, a później przeniesiemy się do Parku Narodowego Komodo. To tu żyją słynne warany. Zajrzymy również do wioski Rinca, gdzie zobaczymy tradycyjne domy na palach, szkołę, studnię oraz poznamy styl życia miejscowych.

Czeka nas również kąpiel, snorkeling i nurkowanie przy wyspie Sebayur Kecil.

 

 

Wulkany, namorzyny, pływanie łodzią wśród bujnej roślinności, wulkany, dzika przyroda, orangutany, nurkowanie… To zaledwie kawałek z tego, co przygotowaliśmy. Przestudiujcie uważnie program i łapcie miejsca, bo ta gorąca nowość już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie!

 

Borneo – Flores – Komodo

Spełnij marzenie o Indonezji! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!