Śnieżny labirynt Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Śnieżny labirynt

Pod zakopiańską Wielką Krokiew powróci wkrótce atrakcja, która na początku tego roku cieszyła się ogromną popularnością.

Najdłuższy na świecie labirynt zbudowany ze śniegu i lodu pojawił się ubiegłej zimy w parku rozrywki Snowlandia pod słynną skocznią narciarską. Był hitem nie tylko dla odwiedzających Zakopane turystów, ale także dla internautów z całego świata. Zachwycili się nim nawet znani z tworzenia śnieżnych atrakcji Kanadyjczycy.

Zawiedzeni mogą być jednak ci, którzy liczyli, że labiryntem cieszyć się będą w Boże Narodzenie. Niestety aura, nawet u stóp Tatr, nieszczególnie sprzyja teraz budowaniu czegoś ze śniegu i lodu. Ale przedstawiciele Snowlandii zapowiedzieli właśnie w mediach społecznościowych, że „pracują w pocie czoła, nie jedzą i nie śpią”, a wszystko po to, by mimo przeciwności losu labirynt był gotowy już w środę, czyli zaraz po świętach.

Spoglądając jednak na prognozy pogody… Cóż. Tym, którzy do Zakopanego wybierają się na samą końcówkę roku, pozostaje trzymać kciuki. Może się uda.

Śnieżny labirynt Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.