Smakując Oman Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Smakując Oman

Oman ? czy to tylko pustynia? Czy to bezpieczny kraj? Czy warto tam pojechać? Mnóstwo pytań, a Ania Polakowska, nasza omańska przewodniczka, która mieszkała tam przez kilka miesięcy, odpowiada i obiecuje, że jesienna podróż będzie niezapomniana [zapisz się].

Góry, jaskinie, zapierające dech w piersiach widoki? Anię właśnie to zachwyca w Omanie najbardziej, choć wydawałoby się, że znaleźliśmy się  w krainie słońca i piasku.

Oman to kraj wielu atrakcji: wybrzeże, góry, pustynie, przepiękny Muscat ? miasto, w którym można podziwiać zachwycającą architekturę? Ale to także, a może przede wszystkim, ciekawa kultura, smaki, możliwość ruszenia przed siebie, chłonąc otoczenie.

Słuchając Ani Polakowskiej i Jarosława Kuźniara chce się pojechać do Omanu już teraz, spróbować kawy parzonej na pustyni, poczuć magię tego miejsca, zobaczyć wschód słońca, budząc się na wydmach. Jest taka szansa! Ruszamy jesienią.

Tymczasem polecamy przesłuchać całą rozmowę, zwłaszcza, że na samym końcu czeka na was? profesjonalny warsztat wiązania hidżab.

Smakując Oman Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!