Smakuj, medytuj, podróżuj Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Smakuj, medytuj, podróżuj

Ten film rozkochał w sobie miliony. Być może jedynie za sprawą pięknego uśmiechu Julii Roberts, ale jej uroda na tle bajecznych pejzaży, które niemalże „wyskakują” z ekranu, każe myśleć inaczej. Bo kiedy skończy się już oglądać „Jedz, módl się i kochaj”, pozostaje tylko jedno pragnienie. Wyruszyć w podróż. Właśnie teraz!

Podróż – poznanie siebie

Bohaterka w rozterce. Jak każdy z nas. Chce odnaleźć siebie. Nic nowego. Każdy może wybrać swoją metodę na szukanie własnego „ja”, ale podróż to o wiele szybsza droga. Nie łatwizna, nie skróty, ale wielka niewiadoma. Bohaterka wybiera trzy kraje. A każdy daje jej poznanie czegoś zupełnie innego.

Italia pachnąca słońcem i wolnością

Włochy mają w sobie czar. Pachną słońcem. Wydają się leniwe, beztroskie, przepełnione smakami i zapachem świeżych ziół. To stereotyp, ale jedzenie pizzy i radość Włochów po prostu udziela się podróżnym.

Indie – podróż jeszcze bardziej w głąb

Indie to wielkie, duchowe przeżycie. Pamiętamy przecież, jak opisywała je Marynia Pawlak. Choć Indie wydają się być chaosem (i brudem?) dają oczyszczenie. To mocne przeżycie dla podróżnika.

Indonezja, barwa, radość, cel

Indonezja brzmi tak egzotycznie, jak tylko można sobie wyobrazić. Zachwyca pięknem przyrody, kulturą, a z ekranu – tchnie spokojem.

Podążyć śladem „Jedz, módl się i kochaj” to szalona myśl, ale… może się sprawdzi? Czemu nie podążyć za marzeniami?

Smakuj, medytuj, podróżuj Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com