Nieoczywiste kierunki na narty! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Nieoczywiste kierunki na narty!

Narciarze już teraz zacierają ręce, bo zbliża się ich czas. Sezon narciarski to zdecydowanie najmilszy aspekt zimy, zwłaszcza po Nowym Roku, kiedy zaczynami coraz mocniej tęsknić za wiosną. Jeżeli jednak oczywiste kierunki nieco was znudziły, przedstawiamy wam ciekawe miejscówki!

Góry Kaukazu, Gudauri Ski Resort, Gruzja

Uznany ośrodek narciarski i snowboardowy, położony w sercu Kaukazu, na wysokości 2000m. Wszystkie stoki leżą tu powyżej granicy lasów, dlatego są idealne dla miłośników freeride’u. Prawdziwi fani adrenaliny znajdą tu także świetne propozycje na heliskiing, paragliding czy skutery śnieżne.

pin

Banff, Kanada

Kanadyjskie miasteczko w górach to hit ostatniego sezonu. Mieszka tu zaledwie 10 000 osób, za to turystów przybywa z roku na rok. Cudowne widoki i idealne warunki narciarskie sprawiają, że warto tu zajrzeć, jeżeli będziecie akurat w Stanach Zjednoczonych.

pin

Quebec City, Kanada

Zostańmy na chwilę w Kanadzie. Quebeck powinien wam się spodobać! Przecudne pejzaże, klimatyczne, brukowane uliczki, bajkowa architektura… Sama przyjemność dla miłośników zimowych atrakcji.

pin

Big Sky, Montana

Jeżeli szukacie naprawdę dużych stoków, Big Sky będzie spełnieniem waszych marzeń. To miejscówka dla osób, które najchętniej nie zdejmowałyby nart.

pin

Alta/Snowbird, Utah

Dwa narciarskie ośrodki, gdzie śnieg jest po prostu niewiarygodny! Gruba, puchata pierzyna, sprawia, że to najlepsze rejony do szusowania w całych Stanach Zjednoczonych!

pin

Taos, Nowy Meksyk

Góry Skaliste warte są tego, by zobaczyć je osobiście. A malownicza okolica i klimat śnieżnego Nowego Meksyku – to musi się udać.

pin

Nieoczywiste kierunki na narty! Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!