Sekretne życie stewardess Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Sekretne życie stewardess

Tak się złożyło, że Molly Choma to nie tylko stewardessa linii lotniczych Virgin America, ale także bardzo utalentowana fotografka. Jest autorką wielu świetnych sesji, ale jedna szczególnie zwróciła naszą uwagę.

Stewardessy są zawsze miłe i pomocne. Ich nienaganność jest częścią pracy, bardzo ciężkiej i stresującej. Co jednak dzieje się „za kulisami”, kiedy nikt na stewardessy nie patrzy?

Gdy Molly dowiedziała się, że Virgin America zapowiedziała fuzję z liniami Alaska Airlines, postanowiła, przygotować dla koleżanek niezwykłą pamiątkę. Sesja ”Secret life of Virgins” , gdzie pokazała zwyczajny dzień pracy stewardess z Virgin America, stała się wielkim przebojem. Warto dodać, że Molly od kilku lat była również oficjalnym fotografem marki, mogła więc oficjalnie zaglądać z obiektywem, gdzie tylko zapragnęła.

Projekt jest z jednej strony bardzo intymny, z drugiej – przekorny i zabawny. Molly oddała temu całe serce, bo sama pracowała w liniach lotniczych Virgin America przez 9 lat. Fotografka cieszy się, że zanim Virgin America odejdzie w zapomnienie, udało jej się uwiecznić życie załogi, jakiego na co dzień nie możemy zobaczyć.

Sekretne życie stewardess Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Danuta Awolusi

Redaktor goforworld.com. Pisarka i copywriterka. Więcej na www.danuta-awolusi.com