Satysfakcja z podróży | TOP4 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Satysfakcja z podróży | TOP4

Zerknijcie na przygotowany przez Norstat i dp2research Destination Satisfaction Index. Wskazuje on kraje, których odwiedzanie zapewnia turystom najwięcej satysfakcji. Poniżej ścisła czołówka rankingu. A jakie są wasze opinie? 

#4 Austria

Wyprawa w Alpy? Zwiedzanie zabytków? Jabłkowy strucel w wiedeńskiej kawiarni? Każdy znajdzie tu coś dla siebie, dlatego Austria zdobyła w indeksie 8,5 na dziesięć możliwych punktów. To najlepszy wynik w Europie.

#3 Malediwy

O archipelagu położonym na Oceanie Indyjskim słyszy się ostatnio najczęściej w kontekście ton śmieci, z którymi nie potrafią tam sobie poradzić. Mimo to uznano go za najatrakcyjniejszy cel podróży, jeśli chodzi o Azję (ocena 8,6).

#2 Seszele

Z Malediwów płyniemy kawałek na zachód i jesteśmy na kolejnym gorącym archipelagu, tym razem afrykańskim. Pamiętajmy, że oprócz rajskich plaż ma od do zaoferowania bogatą kulturę, łączącą elementy afrykańskie, azjatyckie i europejskie. Aha, wynik z indeksu to 8,7.

#1 Barbados

Amerykański i zarazem światowy numer jeden – z oceną 8,8. Karaibskie tropiki, najlepszy rum, kolonialne zabytki. Czego chcieć więcej?

Satysfakcja z podróży | TOP4 Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.