Są maratony i jest maraton NY Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Są maratony i jest maraton NY

Bieganie w podróży to wspaniałe przeżycie. Wstajesz rano, zakładasz buty i poznajesz zupełnie nowe otoczenie. Zupełnie nie wiesz, gdzie cię nogi poniosą. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku maratonu. Miesiące przygotowań, wyrzeczeń, wybieganych godzin. Właśnie z tej miłości do biegania wielu śmiałków marzy, by wystartować w nowojorskim maratonie! Jarosław Kuźniar dokonał tego pod koniec 2019 roku. 

Wspólnie partnerem New Balance, udało się wziąć udział i spełnić marzenie. Wszyscy wokół powtarzali: ten maraton zmienia człowieka. Po nim żaden inny nie jest już wyzwaniem. Jarosław Kuźniar może potwierdzić, że w tych słowach kryje się może nawet więcej niż ziarno prawdy.

 

 

 

Trasa była wymagająca – prowadzi przez pięć mostów, które łączą pięć dzielnic. Liczne podbiegi potrafią wykończyć. Sam maraton to jedna, wielka impreza. Co kilkaset metrów biegacze spotykają koncerty zespołów i fanfary, a kibice nie pozwalają o sobie zapomnieć.

 

 

Dystans maratonu to 42,195 km. W 2019 roku imprezie wzięło ok. 50 000 osób. Wśród nich Jarosław Kuźniar, który przywiózł z tego wydarzenia wyjątkowy materiał, zrealizowany przez agencję Kuźniar Media. Zobaczcie sami – oto wasze 5 minut w Nowym Jorku!

 

Są maratony i jest maraton NY Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Redakcja goforworld.com

goforworld.com poleca!