Rysunkowa kawiarnia Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Rysunkowa kawiarnia

W Seulu otwarto niezwykły lokal, w którego czarno-białych wnętrzach odczuć możecie niedobór trzeciego wymiaru.

Skojarzenia z Koreą Południową [nasza podróż] są zwykle bardzo kolorowe: barwne jedzenie i rozświetlające noc neony, gry komputerowe i pstrokate teledyski k-popu. Założyciele kawiarni ulokowanej pod adresem 239-20 Yeonnam-dong poszli jednak pod prąd. Ba! Zaprojektowane przez nich wnętrza są nie tylko czarno-białe, ale na dodatek wyglądają tak, jakby ktoś narysował je w dwóch wymiarach.

Ściany i stoliki, krzesła i kanapy, a nawet kubki i talerze ? dopóki nie dotkniesz, nie masz pewności, że to wszystko jest prawdziwe. A gdy już przekonasz się, że jest, zaraz sięgniesz po telefon, żeby móc w mediach społecznościowych pochwalić się fotkami, których wszyscy znajomi będą ci zazdrościć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CAFE ???239-20 (@ynd239.20_cafe)

? Cieszymy się, gdy klienci zachwycają się naszym lokalem i co chwilę robią zdjęcia, bo o to nam chodziło ? mówi JS Lee, menadżer odpowiedzialny za marketing kawiarni YND239-20. ? Nie spodziewaliśmy się jednak, że tak szybko zdobędziemy popularność, która przyciągać będzie tu tylu zagranicznych turystów.

Nikogo chyba nie zdziwi, że rysunkowa kawiarnia stać ma się zalążkiem franczyzy. Podobne lokale mają pojawić się w innych koreańskich miastach, a potem ? kto wie ? może i w innych krajach? Fajnie byłoby mieć taką za rogiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CAFE ???239-20 (@ynd239.20_cafe)

Rysunkowa kawiarnia Biuro podróży Goforworld by Kuźniar

Daniel Nogal

Copywriter, redaktor, autor powieści.